ТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Завдяки трафаретного друку фахівець може перенести зображення виробу будь-якої фактури і форми. Мистецтво нанесення малюнка способом шовкографії прийшло з Стародавнього Китаю, батьківщини шовку. А прихід нових технологій дав нове життя цього способу друку в сучасності.

Інакше шовкографія називається трафаретного печаткою через шовк, а ще простіше - шовкотрафарет, друк через шовкову сітку. Від англійського Silk screen printing "- друк шовковим ситом.

Ракель - пристрій для даної друку, може переносити зображення з використанням шовкотрафаретних фарб, «шовкової сітки» і тиску на виріб. Перенесення може бути виконано вручну або автоматично.

Вироби для нанесення друку можуть бути з самих різних матеріалів:

  • Скло
  • Дерево
  • Текстиль
  • Метал
  • Пластик
  • ПВД
  • Картон і папір

Залежно від поверхні нанесення, фарба може виглядати по-різному. Наприклад, на папері друк буде виглядати більш об'ємною, літери рельєфніше і яскравіше. Також товщина покриває шару варіюється в залежності від поверхні, вимірюється вона в мікронах і може бути від 10 до 500 мікрон, при офсетного друку наноситься шар в 1-2 мікрона.

Фахівці друкарні Абетка за допомогою сучасних фарб можуть домогтися фактурності друку по дизайнерському папері. Також на виробах з інших матеріалів друк буде яскравою і якісною. Шелкотрафарет зараз дуже популярний і доступний спосіб друку, тому широко використовується для нанесення зображень на етикетки, рекламно-сувенірну продукцію, упаковку, наклейки та багато іншого.

Сучасне обладнання та висококласні технології друкарні допомагають в короткі терміни виконати велике замовлення по тиражу при високій якості друку.

Так само друкарня АБЕТКА виготовляє:

КНИГИ

БЛОКНОТИ

Папки на кільцях

Русский Українська