Тренди візиток.

Візитні картки – це не стільки «картки», скільки реклама, що переноситься, з вбудованими закликами до дії. Поліпшення дизайну вашої візитної картки означає покращення вашого бізнесу. S ми переходимо в новий рік, ми бачимо бренди експеримент з новими вибуховими конструкціями , які Reinvent , що ці маленькі прямокутники можуть зробити. Отже, без зайвих слів, ось 8 сліпучих трендів візиток на 2022 рік, які обов'язково зроблять вас сучасним та передовим професіоналом.

Ось 8 найбільш привабливі тенденції візитниці з 2022
-

1. Візитки, які кажуть за Вас. Тренди візиток.
-

Якщо раніше візитки були «суто діловими», то тепер вони почали розмовляти. Можливо, це частина ширшої тенденції до персоналізації. взаємодії, або, можливо, це тому, що ми всі просто прагнемо випадкових розмов за останні кілька років.

Приклад тренди дизайну візиток 2022 року

Дизайн візитної картки

 

Навіть формальні галузі можуть використовувати дизайн своїх візитних карток, щоб продемонструвати більш людяну сторону, з текстом усередині картки, який читається як порожні балачки. Ідея полягає в тому, щоб здатися дружнім і представницьким, включивши текст, який читається як особиста розмова.

Повідомлення можуть бути довшими і змістовнішими, як, наприклад, картка дизайнера Дженніфер Со, наведена вище, або просто просте, але помітне «привіт!» як і приклад Awesome Designing вище. Не забувайте використовувати шрифтякий найкраще відповідає вашому тону.

Тренди візиток 34

 

2. Анти-картки/Тренди візиток
-

Загалом ми бачимо, що останнє час кидається виклик багатьом давнім традиціям, і такі широкомасштабні рухи мають тенденцію перетікати у графічний дизайн, навіть у тренди візитних карток. Досить легко побачити, дивлячись на одну із найпоширеніших тенденцій у сфері візитних карток 2022 року: антикартку.

Тренди візиток 78

Дизайн візитної картки зеленим у синьому Тренди візиток

Приклад трендів дизайну візиток 2022 року

Анти-карта – це карта, якої немає . Ці картки наполовину створені для іронії, наполовину для того, щоб виділитися, і все для демонстрації вашої творчості. Зазвичай вони включають якийсь візуальний каламбур, пов'язаний з галуззю людини, наприклад, зелена в синьому бібліотечна картка наставника нагорі, або самореференційний жарт, як бідолаха, замкнена в дизайні картки Елліса Пірса нижче. Тренди візиток

Тренди візиток 78

Жарти з посиланнями на себе і весь інший мета-гумор зараз популярні як ніколи, особливо серед молоді. Визнання абсурду, властивого візитним карткам, – добрий спосіб зв'язатися з далекоглядною аудиторією та довести свою справжність. Принаймні ви виділяєтеся серед більш жорстких і позбавлених гумору візиток.

3. Читайте між елементами
-

Якщо вам подобається, як антикартки порушують правила, але все ж таки хочеться чогось більш серйозного та професійного, ще одна велика тенденція візитних карток 2022 року – це змішання елементів дизайну з текстовими елементами. Де закінчується мистецтво та починаються слова, точно знає лише дизайнер. Тренди візиток

Читайте також:  Що таке передмову? Визначення та поради письменникам

Тренди візиток 111

Приклад трендів дизайну візиток 2022 34

Дизайн візитної картки 32 Тренди візиток

Ця тенденція відмінно підходить для надання вашій візитці візуальної витонченості, яка робить її більш запам'ятовується, але при цьому не виходячи надто далеко від центру. Ви можете продемонструвати свою артистичність, не жертвуючи розбірливістю контактної інформації – найкраще з обох світів!

Тренди візиток 113

 

4. Оберніть вашу маленьку картку. Тренди візиток
-

Хоча ця конкретна тенденція візитівок не нова, останнім часом час ми спостерігаємо її набагато частіше. Це спричиняє накладення зображення на лицьову та оборотну сторони карти, начебто воно переливається з одного боку на іншу. Це робить карту більш інтерактивною та привабливою, коли людина перевертає її в руці.

Тренди візиток 115

Ця тенденція добре поєднується з іншими тут, які уникають традиційних правил дизайну візиток. Обрізані візуальні ефекти також виглядають різкими та сучасними, що надає всьому образу додаткової вишуканості. Найприємніше, що він однаково добре працює як із серйозними, так і з грайливими брендами.

Тренди візиток 117

Тренди візиток 119

 

5. Сучасний модернізм
-

Модерністські стилі дизайну середини 1900-х років повертаються принаймні на візитних картках. Якщо замислитись, елементи дизайну ідеально підходять для візиток: вони привертають увагу, зручні для читання, запам'ятовуються та легко ущільнюються. Тренди візиток

Тренди візиток 22

Модерністський дизайн стверджує, що «форма слідує за функцією» або що візуальні ефекти віддають перевагу раціональному призначенню предмета – у разі візитівкам – над творчим виразом. Елементи модернізму , які ми спостерігаємо на тенденції візитниці цього року включають основні кольори, основні форми , такі як круги та трикутники, і жорсткі сітки , як у nechu «s приклад нижче. І останнє, але не менш важливе: цей стиль відомий своїми жирними шрифтами без засічок, які ідеально підходять для карток кишенькового розміру.

Тренди візиток 25

6. Розширення шаблону. Тренди візиток
-

Хоча візерунки, що повторюються, завжди були популярною тенденцією на візитних картках, в 2022 році ми особливо побачимо візерунчасті штрихові малюнки. Можна було подумати, що бухгалтер, якого ви тільки-но зустріли, вручає вам обкладинку Joy Division.

Тренди візиток 27

Тренди візиток 29

Як і кілька інших наших тенденцій у галузі візиток, цей також демонструє відхилення від звичаїв. Одночасно ностальгічний та сучасний, лінійний арт має властиву йому різкість, особливо безладні та хаотичні малюнки на чорному тлі. Більш традиційні компанії можуть пом'якшити цей ефект, використовуючи криві, як у прикладі Monochromatic Institute, або яскраві кольори, як у прикладі Кевіна Крафта, наведеному нижче.

Тренди візиток 31

7. Стилі Softie світяться
-

Пухирцеві літери часто пов'язані з проектними стилями 1970-х років. Спочатку придумані м'якими стилями, ці шрифти переважно цього року з деякими естетичними змінами та їх ультра-яскравим забарвленням. Тренди візиток

Читайте також:  Конфіденційну угоду. Що це таке ?

Тренди візиток 44

Перша помітна відмінність між бульбашковими літерами тоді і зараз полягає в тому, що поточна ітерація набагато менша. м'яка . У сучасних стилів Softie більше прямих ліній та гострих кутів, ніж у їхнього прабатька 70-х, можливо, натхнених суворими сміливими шрифтами мінімалістського руху 2010-х років.

Тренди візиток 46

Тим не менш, товстий шрифт зараз виділяється, як і тоді, виділяючи ключові слова та покращуючи розбірливість на дрібномасштабних картках. У поєднанні з яскравими кольорами вони надають ретро або ностальгійного вигляду дизайну, в якому старе поєднується з новим.

8. Збільште контраст. Тренди візиток
-

Останньою і, безумовно, найпопулярнішою тенденцією в галузі візиток на 2022 рік є карти з високою контрастністю як за кольором, так і типографікою.

Тренди візиток 55

Ви вже кілька разів бачили цю тенденцію, дивлячись на інші приклади. Тенденція високої контрастності підкріплює багато інших тенденцій, підкреслюючи їх сильні сторони та пом'якшуючи їхні слабкі сторони. Іншими словами, це чудовий тренд – поєднувати з іншими трендами візитівок з нашого списку.

Тренди візиток 66

Тренди візиток 77

Багато карт, які ви бачите, будуть мати чорний фон і додавати яскраві кольори. Це гарний початок, але щоб повною мірою скористатися цією тенденцією, ви також можете контрастувати розмір елементів, особливо друкарню. Сполучення великої літери з невеликим написом створює динамічний ефект, який робить вашу карту. виглядати більш цікаво, плюс це дозволяє впливати, як читач інтерпретує ваш бренд, підкреслюючи певні слова над іншими. Тренди візиток

Невелике уявлення про вас
-

Візитні картки - це мінімум, щоб людям було простіше зв'язатися з вами, але вони можуть зробити набагато більше. Як інструмент брендингу, ваша візитна картка може мати тривалий вплив на те, що про вас думають люди, особливо якщо це ваше перше враження.

Недостатньо просто зібрати воєдино останні тенденції візитних карток і покласти край цьому. Головне – вибирати тільки ті тенденції, з якими ви та ваш бренд ототожнюєтеся. Ви бренд у стилі ретро-техно чи бренд із яскравими літерами? Вибір дизайну вашої візитної картки свідчить про те, якою ви є людина, тому вибирайте уважно.