ЦІНИ НА КАЛЕНДАР БУДИНОЧОК

Ціни на календарі настільні (будиночок).

Друк / Тираж250500100025005000
4+02640396055001260015600
календар настільний будиночок

Розмір в розгорнутому вигляді 210х300 мм.
Друк 4 + 0 (одностороння кольорова).
Фігурна висічка за шаблоном.
Щільність паперу 300 гр / кв.м.

Записуйте свої зустрічі з допомогою персоналізованих настільних календарів. Багато хто з нас використовують календар будиночок, щоб відстежувати повсякденну діяльність, але настільні календарі зручніші. Вам не потрібно переглядати кілька сторінок, все, що вам потрібно знати, легко доступно.

Ці настільні календарі служать декільком цілям. Ви можете використовувати їх, щоб прикрасити свій стіл або подарувати їх в якості подарунків. Календарі - відмінний варіант подарунка. Це може бути нагадуванням Вашим клієнтам і співробітникам про те, що вони є важливою частиною компанії. Це буде нагадувати їм про вашу компанію кожен раз, коли вони бачать календар.

Оскільки настільні календарі постійно видно, важливо правильно їх спроектувати, щоб вони виглядали естетично. Ви можете використовувати свою творчість і завантажити свій власний дизайн. Якщо у вас немає дизайну, наша команда дизайнерів допоможе вам розробити його. Дизайн буде відповідати вашим колірним тем і посібникам бренду. Ці календарі дуже допоможуть вам у просуванні бренду. ЦІНИ НА КАЛЕНДАР БУДИНОЧОК

Замовте їх зараз!

Варіанти перекидних календарів на стіл ЦІНИ - КАЛЕНДАР БУДИНОЧОК

Варіанти перекидних календарів на стіл

 

КАЛЕНДАРІ