Кольори логотипу: Що краще для вашого бренду?

Назад до Записи
Кольори в світі

Кольори логотипу: Що краще для вашого бренду?

Вибір правильного кольору логотипу може підкреслити сильні сторони вашого бізнесу і допомогти Вам залучити правильних клієнтів. І, як ви можете здогадатися, неправильна комбінація може мати зворотний ефект.

Всі чули про колірної психології, яка говорить нам, що кольори впливають на наші емоції і поведінку. Жовтий - веселий (бо сонце яскраве і жовте!), А зелений - заспокійливий (немов лежати в траві і дивитися на пучок листя спокійно). Але робити ці логотип кольори «правила» насправді означають в бізнесі и брендингу?

Дослідники Лорен Лабрек і Джордж Мілн вивчили це питання і виявили, що деякі кольори надають істотне вплив на споживачів, а інші - ні. Так що так, жовтий зробить ваш бренд моложавим і доступним, але зелений логотип не примушує покупців думати, що ваш бренд мирний. Ми використовували їх дослідження (і інших) для складання остаточного списку того, що кольори логотипу насправді говорять потенційним клієнтам. Читайте далі, щоб дізнатися:

  •  

Що означає колір логотипу?
-

червоні логотипи

Червоний є універсальним ознакою хвилювання, пристрасті і гніву. Це привертає увагу і виділяє з натовпу. Ваш бренд гучний, Грайливий, молодий або сучасний? Думай червоним. Більш зрілий, класичний або серйозний? Червоний не може бути для вас.

Посилити дизайн логотипу

 

Дизайн логотипу

 

Логотип Кенджіс Рамен Гриль

 

Логотип Марка Гордона

 

Mondragons дизайн логотипу

 

лавинний логотип

 

Червоний - це перший колір, Який можуть бачити діти (крім чорного і білого). Вчені припускають, що люди розвинули здатність бачити червоний краще, ніж інші кольори, тому що це дозволило нам легше ідентифікувати фрукти, які ростуть на деревах. Воно також набуло сильний еволюційний сенс: коли вони емоційні (з гнівом або пристрастю), людські обличчя стають червоними. Таким чином, сьогодні ми асоціюємо цей колір з підвищеними емоціями, включаючи любов, секс, гнів і пристрасть. І в той час як неточно емоції, Червоний також було показано, стимулює апетит (тому ви бачите його в багатьох харчових продуктів і ресторанних логотипами).

Незалежно від того, чи використовується він окремо або в якості колірного акценту, червоний є потужним вибором кольору логотипу.

 

помаранчеві логотипи

Помаранчевий - підбадьорливий, грайливий колір. Помаранчевий, щоб виділитися з натовпу. Він використовується рідше, ніж червоний, але все ще володіє енергійним ефектом. Будьте обережні при використанні апельсина, якщо ваш бренд намагається виглядати розкішно, жіночно або серйозно, оскільки апельсин не викликає у споживачів цих якостей.

Sag Harbor Tub логотип

 

Логотип Strikkehula

 

9Горілла логотип

 

Sinergia Comunicativa logo

 

DuckDuckJuice логотип

 

Логотип фахівців податкового права

 

Поєднання жовтого і червоного, оранжевого набуває рис обох цих основних кольорів.

Логотип 99designs

Апельсин був одним з більш свіжих кольорових слів, доданих до англійської мови (фактично в старому англійською мовою це було відомо як «жовто-червоний»; слово «помаранчевий» було прийнято від французького, коли апельсиновий фрукт був імпортований з Середземномор'я.

помаранчевий колір асоціюється зі змінами (наприклад, осіннє листя або помаранчеве небо на світанку / заході) і часто використовується брендами, які люблять думати про себе як про щось інше.

 

Жовті логотипи

Жовті логотипи відображають доступне, сонячне дружелюбність. жовтий колір випромінює радість, і ваш бренд буде випромінювати доступну, молоду енергію. З іншого боку, більшість споживачів не асоціюють жовтий зі зрілими або розкішними брендами, тому подумайте двічі, якщо ви хочете, щоб ваш бізнес був представлений.

Логотип Offbeat Life

 

Omelet Game Studio логотип

 

Логотип Dreamer Studios

 

Освіти себе логотип

 

Логотип розробки програмного забезпечення Puffin

 

Логотип команди 98

 

Жовтий - основний колір в субтрактівних колірних системах, і він був одним з перших квітів фарби, які люди змогли змішати. Він має багато культурних асоціацій (золото, поля пшениці і кукурудзи, сонячне світло і т. Д.) І є одним з тих квітів, які дуже різноманітні. М'який, яскраво-жовтий - легкий і свіжий, де глибоке золото тримає більше ваги і історії.

 

зелені логотипи

Дослідження показують, що універсальність не пов'язана з багатьма рисами індивідуальності бренду, Але має сильні культурні асоціації. Це означає, що ви можете використовувати зелений колір практично для будь-якого типу бізнесу.

Нати кави і спеції логотип

 

Racechallenge.de логотип

 

Логотип Chabamboo

 

Shenanigoats Ландшафтний логотип

 

Логотип MoneyFrog

 

Міні чужий логотип

 

Оскільки рослини зелені (і вони повертаються до життя після довгої зими), багато людей говорять, що зелений - це колір зростання або нового життя, а в середні віки вагітні жінки майже завжди забарвлювалися в зелений колір . Але історично і в різних культурах зелений був кольором смерті. (Насправді, популярний зелений барвник, створений в 18-м столітті, містив миш'як, і він буквально вбивав людей. Деякі стверджують, що він може бути частково відповідальний за смерть Наполеона Бонапарта, стіни якого були покриті зеленими фарбованими шпалерами).

У США все асоціюють зелений з грошима, тому що долари зелені, але пам'ятайте, що ця асоціація не поширюватиметься на інші культури. Що все це означає? Зелений може працювати практично на будь-який бренд. Створіть сенс за допомогою відтінку, тіні, форми логотипу і вибору шрифту.

 

сині логотипи

Синій символізує надійність і зрілість. Ви повинні використовувати його для свого бренду, Якщо ви хочете, щоб вас сприймали всерйоз. Однак слід пам'ятати, що, як класичний король квітів, синій колір присутній в більш ніж половині логотипів. Якщо ви використовуєте синій для свого бренду, Вам потрібно знайти спосіб виділитися!

Читайте також:  Що таке WebP?
Паб Океан логотип

 

Логотип акації

 

Логотип Raindragon

 

Синій Титан логотип

 

Логотип InnovationLand

 

Логотип Auga

За іронією долі, враховуючи його популярність сьогодні і той факт, що він є основним кольором, цілком ймовірно, що стародавні люди (грецький, китайський, японський і іврит) не могли бачити синій колір , Що робить його одним з новіших квітів, які можуть відчувати люди. Це одне з останніх кольорових слів, яке зустрічається практично на кожній мові (що, на думку вчених, пов'язано зі здатністю дійсно бачити цей колір). Насправді в Намібії до сих пір є плем'я, яке не може відрізнити зелений від синього.

При цьому, вибирайте синій для свого бренду, Якщо хочете випромінювати класичну впевненість або гарантувати довіру до свого бренду. (Ну, якщо тільки ви не в Намібії!) Будьте обережні з синім, якщо ви перебуваєте в громадському харчуванні (воно імовірно пригнічує апетит). Якщо ви любите синій колір і хочете бути більш грайливим, просто переконайтеся, що ви вибрали більш світлий синій колір, Який більше на бірюзовою стороні колірного кола.

 

фіолетові логотипи

Фіолетовий колір - це те, де веселка стає розкішною. Використовуйте фіолетовий, щоб здаватися одночасно передовим і мудрим. Там теж просто натяк на жіночність.

Логотип фахівців податкового права

 

Violet Box логотип

 

Omnia Меблі логотип

 

Pixies cookie логотип

 

Логотип Locsoc

 

Солодкий Люпин Бутік логотип

 

Фіолетовий, ймовірно, отримує свої розкішні асоціації, тому що історично пурпурний барвник був дуже дорогим, тому його носили тільки дуже багаті люди. Однак в пурпурі є одна цікава річ: хоча він асоціюється з розкішшю і багатством, він не вважається занадто серйозним кольором. Є грайливий, дорогий проект? Фіолетовий ідеальний. Продати доступну чоловічий одяг? Ти будеш битися в важкому бою з фіолетовою маркою.

 

рожеві логотипи

У сучасному західному суспільстві ніщо не говорить «дівчаче», як рожевий. Але це більш універсально, ніж це. Від ніжно-рожевого тисячоліття до неоново-пурпурного, рожевий може надати бренду сучасний, молодий, розкішний вигляд.

Рожевий - незвичайний колір. Всі 6 кольорів, перерахованих вище, є або первинними, або вторинними квітами в віднімається колірних системах. В теорії рожевий - це просто світло-червоний. Але у нас немає еквівалентного англійського слова для синього або світло-жовтого. Це також щодо сучасне слово кольору - воно увійшло в англійську мову тільки в 17 столітті. Так що в довгій історії кольори рожевий все ще дуже молодий і модний.

Емблема Show Out Extensions and Beauty

 

драма логотип

 

Розкрити логотип Home Staging

 

фугу

 

диско логотип

 

Логотип Пірати Дим

 

Широко відомий культурний сенс «рожевий = жіночність» не існував до 1940-х років, коли виробники одягу зрозуміли, що могли б заробити більше грошей, якби виробляли одяг для дітей. До цього це був унісекс колір і представляв верх розкоші.

 

коричневі логотипи

Що може коричневий зробити для вас? нехай ваш бренд буде виглядати грубим, чоловічим і серйозним. Коричневий - найменш використовуваний колір логотипу, Тому, якщо ви виберете його, ви обов'язково виділитеся на тлі конкурентів. Однак ви можете уникнути коричневого, якщо хочете, щоб ваш бренд виглядав жіночно.

Логотип магазину макаронних виробів Nocco

 

Логотип забутих коренів

 

Льодяники і солодощі Ведмедика

 

Австралійська дерев'яна годинна компанія

 

Логотип Hot Moose Coffee

 

VerZuckert логотип

 

Браун, ймовірно, використовується не дуже часто, тому що люди навчилися асоціювати його з гниттям і гниттям. Проте, ця асоціація може бути подолана. Коричневий також є глибоким, насиченим, природним кольором (який зроблений з змішування всіх інших квітів разом). Може бути здорово додати бренду грубий, природний вигляд і відмінно підійде для компаній на відкритому повітрі або тих, хто продає натурально коричневі продукти (наприклад, кави або шоколад). Він також представляє старіння, тому його часто використовують компанії, яким потрібен вінтажний стиль ручної роботи.

 

чорні логотипи

Чорний - це новий чорний. Хочете виглядати стильно, сучасно і розкішно? Час йти чорним. Швидше бути економічним і доступним? Тримайся подалі від темної сторони.

Логотип Bald Badger

 

Логотип Old Gus Granola

 

Логотип лебедя орігамі

 

Логотип Black Heroes

 

слон логотип

 

Цегельний завод Австралія логотип

 

Чорний колір не такий, як помаранчевий і фіолетовий. Люди бачать ці кольори, тому що це певна довжина хвилі світла, яку ми можемо ідентифікувати і диференціювати. Чорний, з іншого боку, це відсутність світла. Для чогось настільки ж старого, як сам світ, чорний все ще відчуває себе сучасним. Ця простота майже не дає спокою, даючи повністю чорним логотипам відчуття таємничості і винятковості, які можуть отримати вигоду з брендів класу люкс.

 

сірі логотипи

Не зовсім темно, не зовсім ясно. Сірий - середина зрілого, класичного і серйозного. Йти темніше, щоб додати таємницю. Іди легше, щоб бути більш доступним.

Логотип Silverleaf

 

Ерін Дика фотографія

 

Warming Wings логотип

 

Логотип СК Контракт Менеджмент

 

Логотип Boston Wedding Group

 

логотип вестпортер

 

Як і у випадку з чорним, у сірого є абсолютна простота. Оскільки він м'якше, він вимагає більш приглушеного, серйозного звучання, що додає сірим логотипам класичний вид.

 

білі логотипи

Білий - це відсутність кольору. Хоча у вас може бути білий логотип, Він завжди повинен поєднуватися з іншим кольором (в якості фону), і цей колір буде домінувати. При використанні в якості акценту або при додаванні до іншого кольору, щоб зробити його світліше, білий є молодим і економічним. Але це може працювати практично для будь-якого бренду.

Читайте також:  Ламінування. Що це таке? Друкарня Азбука.
білий вінтажний логотип

 

кремовий вінтажний логотип

 

мінімалістичний білий логотип на блакитному тлі

 

білий дизайн логотипу сценарію

 

Звідки беруться значення кольору логотипу?
-

значення кольору логотипу походить від зіткнення науки, мистецтва і культури. На те, як ваші клієнти реагують на кольори й колірні поєднання, впливають 3 речі: естетика, культурні асоціації та еволюційний программірованіе.Получіте безкоштовну електронну книгу з логотипом і дізнайтеся, як створити ідеальний логотип для вашого бренду.Введіте адреса електронної пошти, Щоб отримати електронну книгу, а також креативні поради, тенденції, ресурси і випадкові рекламні акції (які ви можете відмовитися в будь-який час).

  • Естетика : Так само, як музичні ноти, деякі поєднання кольорів логотипу добре гармонують, деякі створюють напругу, яка привертає увагу, в той час як інші стикаються і відключають клієнта. Базова колірна теорія пояснює, що споживачі будуть налаштовувати м'які, занадто схожі колірні палітри, і будуть перевантажені хаотичними, суперечливими колірними рішеннями.
  • вивчені асоціації : З часом ми все навчилися асоціювати певні кольори з певними почуттями: думати про наречених, які мають біле в день весілля, як символ чистоти, або скорботних, одягнутих в чорне, щоб втілити похмурий випадок. Однак багато хто з цих асоціацій носять чисто культурний характер: нареченої в Індії носять багаті, барвисті сарі, а в Південній Африці червоний колір - колір трауру.
  • запрограмовані асоціації Дослідники підозрюють, що принаймні деякі з наших колірних асоціацій є результатом еволюції. Наприклад, деякі люди вибирають коричневий як улюблений колір через його зв'язки з гниють - і, можливо, забрудненими - продуктами. Червоний, з іншого боку, є універсальним ознакою підвищених, пристрасних емоцій, який змушує людей і тварин зупинятися і помічати.

Як вибрати колір логотипу
-

Логотип Brrbearry

Перш ніж вибрати колірну схему вашого логотипу, Подумайте про те, що ви найбільше хочете, щоб ваш бізнес передав. Які переваги ви хочете виділити? Швидкість, сміливі інновації, ефективність, співчуття, інтуїтивність?

риси індивідуальності бренду, Які звертаються до вашого цільовому клієнту, є важливим фактором при виборі кольору логотипу. Споживачі свідомо чи підсвідомо вибирають продукти, які відповідають їх індивідуальності. Кольори допомагають споживачам класифікувати товари і послуги, визначати, які з них призначені, і в свою чергу приймати рішення про покупку між аналогічними товарами.

Як тільки ви дізнаєтеся, що ви хочете, щоб ваш бренд уявляв, перегляньте список квітів вище і визначте, які з них можуть допомогти вам передати правильне повідомлення.

Вам не потрібно вибирати тільки один колір для вашого логотипу!

логотип Ebay

 

Coors банкетний логотип

 

Пам'ятайте, що ви не обмежені одним кольором. Якщо те, що ви вибираєте в своєму бізнесі, - це різноманітність продуктів (наприклад, eBay), то кілька кольорів - відмінний спосіб продемонструвати це різноманітність. Подібним чином, вибір двох чи трьох конкретних квітів може виділити те, що робить вас унікальним. оригінальний банкетний логотип Coors поєднує в собі золотисто-коричневий колір - не тільки колір пива, а й поєднання чоловічого коричневого і доступного жовтого - зі зрілою синім написом. Це ідеально підходить для їх цільового клієнта.

Не бійтеся експериментувати, перш ніж зробити остаточний вибір кольору логотипу. Подивіться, що працює, а що ні. отримавши сподобався дизайн логотипу , Поекспериментуйте, щоб побачити, як він виглядає в різних кольорах. Покажіть зразки людей, які ніколи не бачили його, і запитайте їх, для якої компанії, на їхню думку, потрібен кожен логотип.

Перевести мову кольору
-

якщо ваш бренд є міжнародним за своїм охопленням - як і багато сьогодні - ви повинні знати про символічних значеннях, які можуть мати кольору вашого логотипу при перегляді в інших культурах. Типовим прикладом є те, що в більшості західних культур білий розглядається як символ чистоти, а в деяких східних культурах - як символ смерті. Трохи передбачення і культурної чутливості можуть мати велике значення для правильного вибору кольору і правильного визначення кольору логотипу .

Виділитися з конкуренції

Керівництво по брендингу Вашого інтернет-магазину
-

Ключ до ефективного логотипу - впізнаваність бренду. Тому, якщо ви хочете виділитися, краще вибрати колірну палітру, яка різко відрізняється від палітри ваших найбільших конкурентів. Постачальники послуг стільникового зв'язку в Сполучених Штатах є відмінним прикладом цього; кожен вибрав свій колір для свого бренду, Який більшість споживачів можуть миттєво визначити.

AT & T логотип

 

спринт логотип

 

T Mobile логотип

 

Логотип Verizon

 

Якого кольору буде Ваш логотип?
-

Вибір кольору вашого логотипу не такий простий, як зелений колір и логотип темного лісу. Подумайте, як ви хочете, щоб індивідуальність вашого бренду сприймалася, і які кольори можуть допомогти вам поділитися цим зі своїми клієнтами. Також варто задуматися над тим, що роблять ваші конкуренти. Чи можете ви отримати вигоду з того, щоб бути цікавою, веселою компанією в більш традиційній сфері? Іноді зіггінг набагато краще, ніж проходження зіггігам всіх інших.

43 Кращі бізнес-логотипи

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська