Ти причина, чому у тебе немає роботи

Назад до Записи
Ти причина, чому у тебе немає роботи

Ти причина, чому у тебе немає роботи

За останні кілька місяців у мене було багато вакансій. Ці посади були призначені для різних робочих місць, від особистих помічників до торгових представників.

За мой короткий опыт охоты на квалифицированных кандидатов я узнал одну действительно важную вещь о вас:  єдина причина, по якій у вас немає роботи, - це ви . Так що, забирайся зі свого шляху!

Якщо ваша щелепа не впала, можливо, це станеться після того, як ви прочитаєте це:

Створити гарний резюме

Коли ви відправляєте своє резюме, убедитесь, что оно короткое и точное. Вы будете поражены тем, сколько 5-страничных резюме я получил, когда разместил объявление о личном помощнике на Monster.com.

Послухайте, я розумію, що для деяких з вас з великим досвідом роботи складно вмістити все на одній сторінці, але в ідеалі ваша мета повинна складатися не більше ніж з двох сторінок. Річ у тім, коли роботодавці змушені читати більше двох сторінок, вони думають, що ви занадто намагаєтеся. Ви не тільки впадаєте у відчай, а й ставите питання про те, чому вам ніколи не вдавалося зберегти стабільну роботу.

Еще одна вещь, которую следует иметь в виду перед отправкой резюме, это проверить грамматические и орфографические ошибки. Небольшие ошибки, подобные этой, показывают потенциальным работодателям, что вы не будете внимательно относиться к своей работе, что является огромным препятствием.

бути особистим

Я ненавиджу, коли хтось подає заяву на роботу, і все, що він говорить, це:

Для кого це може стосуватися:
Додається моє резюме. З нетерпінням чекаю на вашу відповідь.

З повагою,
Дженніфер

Як ви думаєте, я дійсно збираюся відповісти Дженніфер? Нізащо . Если она не может потратить одну минуту на персонализацию своего резюме для меня, как я могу доверять ей в работе с моими клиентами? Прояви энтузиазм – немного поговори о себе и о том, почему ты будешь хорошим кандидатом на эту работу. Простое сопроводительное письмо может иметь большое значение.

Ви повинні продати себе, але не йдіть за борт. Якщо ви наділені хорошою зовнішністю, не вмикайте сексуальні фотографії себе. І так, це траплялося зі мною багато разів. Це просто принизливо! Я не збираюся наймати когось, грунтуючись на її (або його, якщо на те пішло) поглядах. Я шукаю людей, які можуть заробити мені більше грошей .

Читайте також:  Як стати лайф-коучем?

Роби свою домашню роботу

Если вы знаете, что я ищу разработчика, убедитесь, что вы немного изучили мою компанию и требования к моей вакансии. Ваше резюме должно быть адаптировано к моему открытию, а не отображать весь ваш набор навыков.

На прошлой неделе меня поразил кто-то, кто сказал, что они отличный разработчик и хотят работать в KISSmetrics. Я сказал им по электронной почте support@kissmetrics.com с их резюме, потому что мы всегда ищем талантливых разработчиков, чтобы присоединиться к нашей команде.

Але як тільки команда KISSmetrics подивилася на резюме, ми помітили, що воно більше орієнтоване на маркетинговий фон цієї людини, а не на його / її навички розробника.

Таким чином, коли ви подаєте заяву на роботу, переконайтеся, що ви подаєте себе спеціально для відкриття вакансії. Як правило, ніхто не шукає майстра на всі руки, тому що ми знаємо, що його не існує.

Бути вчасно

Якщо ви все зробили правильно і отримали особисту співбесіду, переконайтеся, що ви вчасно. Ви були б здивовані кількістю людей, які підірвали мене, як тільки вони погодилися на час. Вони або запізнилися, або просто не з'явилися.

Час - гроші, і потенційний роботодавець не буде вас наймати, якщо ви не зможете вчасно.

Якщо у вас виникла надзвичайна ситуація, і ви не можете це зробити, зателефонуйте і напишіть роботодавцю, щоб він або вона знали, що ви не можете це зробити і чому. Імовірність того, що ви не отримаєте роботу, ймовірно, збільшиться, але, по крайней мере, ви не будете виглядати крупно.

Не бреши

Найбільша помилка, яку ви можете зробити, - це брехня час інтерв'ю. Ви повинні припустити, що ваш майбутній бос не тупий. Зрештою, він або вона, мабуть, зробили щось правильно, щоб дістатися до цієї позиції. Так що, якщо ви брешете, швидше за все, вас зловлять.

Скажи правду, навіть якщо це може заподіяти тобі біль. Це наша природа - намагатися виглядати якнайкраще. Тому, коли хтось запитує, чи можете ви щось зробити, а ви - ні, будьте чесними, але говорите, що готові вчитися.

Якщо вас зловлять на брехні, я гарантую, що ви не будете прийняті на роботу. Якщо ви зробили це так далеко, що не підірвати це, сказавши невелику брехня.

Читайте також:  Стікери та етикетки.

Слідувати за

У мене було багато кандидатів, які ідеально підходили для моїх вакансій. Вони правильно пройшли всі кроки, але забули зробити одну дійсно важливу річ - слідкувати за розвитком подій.

Якщо я скажу вам, що ви найняті, переконайтеся, що ви повернетеся до мене. Ви будете вражені тим, скільки людей просто зникли з лиця землі після того, як я погодився найняти їх. Коли я нарешті зрозумів, чому, це було не тому, що їм не подобалася моя компанія, або вони не знайшли кращого положення, а тому, що їх особисте життя відволікала їх.

Розставте пріоритети. Якщо ви не можете, найменше, що ви можете зробити, це повідомити роботодавцю, що ви не можете працювати на нього, замість того, щоб залишити роботодавця в спокої. Це просто звичайна ввічливість.

Висновок

Я знаю, що економіка погана, і ти не можеш знайти роботу, вірно ? Припиніть звинувачувати економіку, тому що є безліч вакансій. Ви просто повинні їх шукати. Більшість людей, яких я знаю, хто володіє компаніями, включаючи мене, все наймають. Найскладніше, що ми відчуваємо, - це те, що ми не можемо знайти людей, які голодні, скупі і розумні.

Якщо ви думаєте, що ви голодні, неохайні і розумні, ось кращий спосіб отримати роботу:

  1. Використовуйте вашу мережу - компанії з більшою ймовірністю наймають людей, які до них звертаються. Ми ненавидимо витрачати час на поганих співробітників, тому ми вважали за краще б знизити ризик і слідувати рекомендаціям.
  2. Не чекайте відкриття - сама большаяошібка, яку ви можете зробити, це звернутися тільки до компаній, які мають вакансії. Якщо ви дійсно відчуваєте, що можете допомогти компанії рости, і ви бачите, що компанія робить помилки, поб'єте цих людей і розкажіть їм все, що їм потрібно виправити. Ви будете здивовані тим, скільки компаній буде вас наймати, коли ви це зробите. Вам, ймовірно, навіть заплатять більше.
  3. Не соромтесь - то, що краще для компанії, як правило, те, що краще для вас. Не боріться навколо куща під час інтерв'ю. У вас більше шансів отримати роботу, якщо ви чесні і розповідаєте про те, як вони є. Не робіть помилку, кажучи мені те, що я хочу почути. Замість цього, скажіть мені, що краще для мого бізнесу.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська