ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ. Упаковка - це набагато більше, ніж просто захисне покриття для товарів; вона використовується як захист і як ефективне транспортне рішення, а також відіграє роль у збільшенні продажів. Компанії використовують упаковку як просування на ринку і для передачі своїх рекламних повідомлень і переваг свого продукту з метою здійснення впливу на рішення клієнтів. Таким чином, дизайн, розмір і форма упаковки безпосередньо впливають на продажу і дохід.

Чому продукти потребують упаковці продукту? ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Приваблива упаковка, створює зв'язок між продуктом, брендом і потенційними покупцями. Упаковка привертає увагу людей і стимулює попит, надає інформацію про товар і змушує споживачів хотіти його купити. Тому упаковка продукту особливо підходить в наступних випадках:

  • Ви маєте намір підвищити впізнаваність свого бренду і довіру клієнтів
  • Ви повинні повідомити про переваги товару
  • Ви хочете диференціювати себе від конкурентів
  • Продукт не говорить сам за себе, на упаковці повинна бути інформація про товар
  • Дизайн продукту не дуже вражаючий або привабливий
  • Рітейлери очікують, що ваші продукти будуть упаковані
  • Зберігання та доставка повинні бути більш ефективними
  • Продукти потребують захисту від вогкості, бруду або інших впливів навколишнього середовища. ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Якщо для Вашої компанії важливий єдиний фірмовий стиль, використовуйте фірмовий дизайн і на упаковці. Ваша унікальна кольорова гамма і логотип компанії дозволять споживачам швидко ідентифікувати Ваш бренд. В даний час покупці часто стикаються на полицях магазинів, заповненими різними продуктами, і їм важко вибирати між ними. Дизайн упаковки, який виділяється і справляє позитивне перше враження, може стати вирішальним фактором у процесі покупки. Креативна та якісна упаковка продукту також підвищує цінність продукту, тому що покупці відповідно вважають, що товар всередині більш високої якості. ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Друкарня "АБЕТКА" - має досвід у виготовленні упаковки! ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

У компанії АБЕТКА Ми можемо запропонувати вам на вибір цілий арсенал готових шаблонів, а також можливість створювати свої власні. Наша команда допомагає клієнтам придумати свій власний унікальний дизайн, який може відповідати їхнім смакам і потребам.

Які бувають варіанти упаковки:

[/ Vc_row]

Коробка з замикалися замкамиКоробказ защипувалися замками

Упаковка з замикалися замками, ідеальні для посиленого захисту будь-якого дрібного і середнього роздрібного продукту. Вони гнучкі і мають гарну міцність, яка набагато краще, ніж клеєні коробки. Додатковий захист, яку забезпечують ці коробки, обумовлена ​​їх високоякісним матеріалом і міцним механізмом блокування.

Коробка шкатулка з картону друкарня АзбукаКОРОБКАз защипувалися замками і відкидною кришкою

Ідеальний вибір для упаковки і демонстрації різноманітних товарів. Ці коробки забезпечують кращу міцність, а дизайн допомагає створити привабливий ефект продукту для клієнта. Кришка легко відкривається. Ця упаковка корисна для будь-якого виду продуктів, будь то продукти харчування, коштовності або інші крихкі предмети.

коробка з відкидною кришкою без клеюКОРОБКАшестикутна

Звичайні шестикутні коробки, як випливає з назви, виконані в унікальному стилі шести кутів, що робить їх дуже просторими. Потреба в цих коробках вище в порівнянні з іншими коробками, оскільки вони здатні нести кілька продуктів одночасно через їх великої місткості і здатності утримувати їх прямо на місці.

коробка з вішалкою і віконцемКоробкапятіпанельная з вішалкою

Коробки з п'ятьма панелями ідеально підходять для просування товару на ринку. Ці коробки мають структуру з п'ятьма панелями, які надають цим коробкам додаткову міцність при закритті. Як випливає з їх назви, ящики мають функцію підвіски, що робить їх ідеальними для просування продукції на стенді. Додатково можна заламинировать глянсовою або матовою плівкою, для захисту коробки.

коробка з ручкою для пляшокКоробкадля пляшок з ручкою

Переносити пляшки у великій кількості - непросте завдання, але ця упаковка відмінне рішення для їх транспортування і безпекою. Ці власники для пляшок з картону або крафт-паперу досить ефективні, щоб полегшити клієнтам перевезення різних видів пляшок, судин з довгою або короткою горловиною, пляшки з водою і т. Д. Вони придатні для повторного використання, оскільки є довговічними.

архівна каробка з гофрокартонуКоробкаархівна

Ці ящики широко використовуються для зберігання файлів, записів і папок в офісах, а також для зберігання товарів для будинку. Ця упаковка може бути зроблена з гофрованого, картонного або крафт-матеріалу. Ви також можете використовувати ці коробки для реклами, друкуючи назву вашого бренду, логотип або контактну інформацію на кришці або з боків. Ці коробки поставляються в розібраному стані.

коробка з кришкою дисплеєм для промо акційКоробказ кришкою дисплеєм

Кожен роздрібний продавець хоче витрачати менше часу і отримувати максимум від продажу або демонстрації продуктів, він шукає унікально розроблене пакувальне рішення, яке може відображати кілька товарів одночасно. Дно і корпус можуть бути легко складені в зручну плоску форму і так само може автоматично відновлено в початковий стан. Ця упаковка вигідна для невеликих підприємств роздрібної торгівлі.

коробка з картону з автоблокуванням кришкиКоробказ автоблокуванням кришки

Показ дорогих продуктів ніколи не був легким. Раніше не демонстрували свої продукти продукти через ризик втрати або поломки, але в сучасну епоху бізнесу коробки автоматичної блокувальною кришкою допомагають їм в демонстрації і захист продукції. Вони допомагають ритейлерам демонструвати свою продукцію безпечними і привабливими способами, щоб максимізувати продажу і прискорити темпи зростання бізнесу.

коробка з картону у вигляді сумкиКоробка-сумказ защипувалися пелюстками на дні

Світ рухається до екологічної упаковці, оскільки інші пакувальні рішення викликають забруднення навколишнього середовища і токсичні для харчових продуктів. Для того, щоб зробити продукти легкими в транспортуванні і безпечними, ящики в формі сумки з защипувалися пелюстками на дні можуть зіграти значну роль для виробників і клієнтів. Вони допомагають брендам представити свою продукцію елегантно і привабливо.

коробки і упаковка для випічкаКоробкадля пекарні

Пекарні, часто турбуються про захист і збереження продукту, поки він не дійде до покупця. Для цієї мети вони використовують особливий вид пакувальних контейнерів, які називаються пекарські ящики . Вони бувають різних розмірів і форм в залежності від різноманітності хлібобулочних виробів, наприклад, контейнерів для кексів, коробок для тортів, коробок для пирогів, коробок для пончиків і т. Д.

Коробка для книг з картонуКоробкадля книг

Книги - це щось цінне для людини, і люди намагаються використовувати всі можливі способи, щоб їх захистити. Навіть коли справа стосується продавців книг, їх упаковка має значення для переконання клієнтів. Книжкові коробки - кращий вибір для Вас, якщо ви шукаєте привабливе пакувальне рішення для книг, щоб забезпечити їх збереження і залучити більше уваги.

коробки книгодержательКОРОБКАпідставка

Як випливає з їх назви, коробки-підставки мають форму книги. Коробка являє собою упаковку прямокутної форми, що складається як обкладинка для книги. Ці коробки виглядають стильно і призначені для демонстрації товарів на вітринах і прилавках магазинів., А також виконує функцію коробки для зберігання.

Тримач для брошури з картону з Вашим логотипом

Якщо ви хочете, щоб Вас помітили і для ефективної реклами бренду, Вам потрібні тримачі для брошур. Це вітрина, які можна побачити в офісах, лікарнях і роздрібних магазинах. У них є відсік для продукції разом із задньою опорою, яка допомагає цим дисплеям стояти на полиці.

коробка з картону у вигляді куба з ручкоюКоробкакуб з ручкою

Ящики в формі куба є ідеальним вибором для перевезення придбаних продуктів, але також зберігають упаковані предмети оригінальними і захищеними від зовнішніх впливів. Коробка у формі куба зазвичай виготовляють з щільного картону або крафт паперу.

коробка з рукавомКОРОБКАпенал

Коробки-пенали - відмінний варіант для пакування якихось дрібних косметичних наборів, лікарських препаратів, невеликий електроніки. Конструктив даної коробки цікавий тим, що, по-перше, внутрішня коробка рухається в різні боки без особливих зусиль, але тим не менш закріплена.

картонний портфельпаперовий портфель

Паперовий портфель- це сучасна, стильна і зручна упаковка. Вони спеціально розроблені, щоб допомогти важливі документи та інші необхідні предмети. Цей вид упаковки також використовується для упаковки харчових продуктів.

картонні перегородкикартонні перегородки

Для безпеки продукту і тривалого використання картонні перегородки замінила багато інших звичайні пакувальні рішення для крихких і делікатних предметів. Вони зберігають упаковані предмети окремо між собою.

коробка з рукавомКОРОБКАкришка-дно

Найдешевший вид конструкції і найпопулярніший. Кришка у коробки знімається повністю. Можуть бути круглі, квадратні, у формі серця. Використовується часто в якості подарункової коробки

 

 

Русский Українська