Шубер або як його ще часто називають "Футляр" - це чохол, виготовлений з картону.

футляр для книг

Шубер - чохол одягається на коробку, або на книгу.

Шубера часто використовують для упаковки альбомів, книг, Дисків. Як правило, Шубер по довгій стороні має клапан для склеювання. На зовнішню сторону Шубера може бути нанесено зображення.

Крім звичайного Шубера на упаковку ми пропонуємо виготовлення оригінальних коробок-футлярів, футляр для книги. це жорстка коробка для вашого подарунка, яка вставляється в жорсткий чохол без дна (коробка "сірникову коробку") або чохол, що має дно тільки з одного боку. Така коробка-чохол виглядає дуже презентабельно і може стати прекрасною упаковкою для подарунка.
Друкарня "АБЕТКА"Виготовляє коробки-футляри, футляр для книги і окремо Шубера (футляри або чохли) для коробок, у нас є готові рішення Шубера для книг, Фотоальбомів, дисків, платівок і т.д.
За Вашим бажанням ми розробимо оригінальну конструкцію коробки і адаптуємо її під необхідні Вам розміри. Шубер, футляр для книг

Упаковка - важлива частина вашого продукту, від якої залежить вибір покупців. Не залишайте це на волю випадку - ми надали Вам широкий спектр варіантів, кожен з яких призначений для певного типу продуктів.

 

коробки вертикальні

Друк книг

Коробки-скриньки

Друкарня Азбука