управління завданнями

Назад до Записи
управління завданнями. бізнес

управління завданнями

Можливо, зараз, більш ніж будь-коли, стало неймовірно важливо мати в нашому розпорядженні правильні інструменти, що дозволяють працювати віддалено і синхронізувати роботу наших команд. У всьому світі ми зіткнулися з новим завданням зробити саме це.

На щастя, є безліч інструментів, які допоможуть нам в цьому.

Немає причин, за якими ви повинні турбуватися про те, що робота не буде виконана вчасно або знизиться продуктивність. Використовуючи надійний інструмент управління завданнями, ви можете дати собі і своїй команді можливість ефективно і організовано стежити за проектами, термінами і завданнями.

Консалтинговий бізнес. Залучення клієнтів.

Асана.   управління завданнями

Коли справа доходить до інструментів управління завданнями, Asana - один з найбільших гравців на ринку. Вони допомагають командам організовувати і управляти всією своєю роботою, від невеликих проектів до стратегічних ініціатив. Деякі з їхніх функцій включають управління завданнями, звітність, портал для клієнтів, інструменти для спільної роботи з автоматичними повідомленнями, інформаційні панелі і багато іншого.

Wrike. управління завданнями

З Wrike ваша команда може співпрацювати в режимі реального часу, і ви можете адаптувати платформу до своїх потреб за допомогою настроюваних робочих процесів, полів і звітів. Він також дуже підходить для творчих команд, оскільки надає розширення Adobe CreativeCloud, яке охоплює допуск і схвалення, тому команди можуть легко зосередитися на своїх творчих ідеях.

Trello

Trello - це візуальний інструмент для спільної роботи, який привносить загальну точку зору в проекти будь-якої команди. Команди будь-якого розміру можуть використовувати цей інструмент для планування, організації і досягнення цілей з будь-якого пристрою і в будь-якому місці. Це також дозволяє людям відзначати свої досягнення за допомогою забавних і гнучких функцій, які інтуїтивно прості і заохочують індивідуальний підхід.

ProofHub. управління завданнями

ProofHub - це універсальне програмне забезпечення для управління проектами та спільної роботи, яке дозволяє керівникам повністю контролювати свої команди, завдання, проекти, клієнтів і комунікації, Будь то всередині компанії або працюючи віддалено. Він замінює кілька інструментів і об'єднує всі інструменти, необхідні для спільної роботи команд. Він простий у використанні і інтегрується з різними сторонніми додатками.

Запитуйте

Quire - це програмне забезпечення для спільного управління проектами, яке дозволяє користувачам легко планувати і організовувати завдання в структурі дерева, де цілі досягаються шляхом розбиття ідей на вкладені здійсненні завдання.

Читайте також:  Генератори макетів книг: 5 БЕЗКОШТОВНИХ інструментів

Робота в команді.  управління завданнями

Teamwork - це програмне забезпечення для управління завданнями, яке люблять десятки тисяч користувачів, включаючи менеджерів проектів, агентства, власників бізнесу та багато інших. Він багатофункціональний, але з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом, що призводить до створення потужного, але простого у використанні програмного забезпечення. Деякі з його видатних функцій включають можливість управляти дозволами клієнтів, надаючи клієнтам вибірковий доступ до таких речей, як облік часу і виставлення рахунків, що робить його ідеальним вибором для агентств.

Таблиці JotForm.  управління завданнями

JotForm Tables зайняв своє місце в якості однієї з новітніх альтернатив Airtable як універсального робочого простору для спільної роботи з електронними таблицями. Ви можете збирати, систематизувати і управляти всіма своїми даними на єдиній платформі.

Менеджер проекту

ProjectManager.com - це веб-додаток з повним набором інструментів для управління проектами, яке відмінно підходить для команд і проектів будь-якого розміру і рівня складності. У програмне забезпечення входять дошки Канбан, діаграми Ганта, інформаційні панелі, лічильник часу і багато іншого. Все зберігається в хмарі, тому віддаленим командам не важко співпрацювати.

Zenkit. управління завданнями

Zenkit дає командам гнучкість для створення настроюються робочих процесів і свободу організовувати свої дані так, як вони хочуть. Він дозволяє вам управляти своїми даними будь-яким зручним для вас способом - створити власну CRM, систему звітності або фінансовий планувальник. Ви можете планувати зустрічі або управляти редакційним календарем, а також ділитися своїми даними і призначати завдання своїм колегам. 6 квітня команда Zenkit також випускає додаток для управління завданнями під назвою Zenkit To Do.

Forecast. управління завданнями

Forecast - це платформа для управління бізнесом, Яка допомагає компаніям, що працюють з проектами, автоматизувати операції, розширювати можливості людей і використовувати аналітичні дані для підвищення ефективності бізнесу і успіху клієнтів. Це відмінна платформа для поліпшення фінансових і операційних показників вашої організації.

Monday.com

Monday.com об'єднує віддалені команди для впевненого виконання процесів, проектів і повсякденної роботи (наприклад, керування відпуском).

Айоа

Ayoa - це універсальна інтелектуальна платформа, платформа для управління завданнями і спільної роботи, яка дозволяє командам і окремим особам генерувати чудові ідеї і перетворювати їх в практичні завдання. За їхньою статистикою, доведено, що вони підвищують продуктивність на 46%.

Читайте також:  Флексодрук

Paymo. управління завданнями

Paymo - це платформа управління роботою, яка об'єднує управління завданнями, планування ресурсів, власне відстеження робочого часу і виставлення рахунків, щоб допомогти невеликим групам працювати разом краще.

Що таке управління гнівом і як їм управляти?

Янадо

Yanado дозволяє кожній команді управляти проектами за допомогою дощок, подібних Trello, а також ділитися і призначати електронні листи через загальні поштові скриньки прямо з Gmail. Таким чином, вам не потрібно витрачати час на перемикання між Gmail і інструментами управління проектами - ви можете управляти своїми проектами за допомогою Yanado прямо в своїй поштовій скриньці.

Найкраще програмне забезпечення для управління цифровими активами в 2020 році

Doist. управління завданнями

Doist простий і зручний у використанні. За допомогою цього інструменту ви можете додавати завдання з будь-якого пристрою, браузера або поштового клієнта. Від планування великомасштабних проектів до більш дрібних - цей інструмент допомагає викинути все з голови і помістити в список справ, і він також доступний на 19 мовах.

Як конкурентну співпраця може сприяти розвитку вашого бізнесу

Завдання

Taskade - це єдине робочий простір для розподілених команд. Ви можете складати списки, систематизувати свої думки і надихатися на виконання справ. Моделі ширина для Web, прошивки, Android, Mac і Windows.

HiTask

Цей інструмент являє собою онлайн-сервіс з управління завданнями і проектами для команд. Ви можете управляти своїм списком справ, управляти списками командних завдань, ділитися своїм онлайн-календарем, зборами, нотатками, нагадуваннями і днями народження.

TaskRay. управління завданнями

Трохи відрізняючись від інших інструментів, перерахованих в цій статті, TaskRay забезпечує адаптацію клієнтів і управління проектами для компаній з метою масштабування їх процесів адаптації і впровадження, підвищення ефективності та створення неперевершеного якості обслуговування клієнтів - і все це в рамках Salesforce.

Як перетворити документ Microsoft Word в електронну книгу (EPUB)

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Найкраще програмне забезпечення для управління персоналом

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська