URL-адреси для SEO: як створювати посилання, оптимізовані для SEO

Назад до Записи

URL-адреси для SEO: як створювати посилання, оптимізовані для SEO

URL-адреси для SEO - важливий, хоча часто упускається з виду елемент оптимізації, який може поліпшити рейтинг вашого сайту. Як правило, під час обговорення кращих практик SEO основна увага приділяється використанню найбільш важливих ключових слів на всьому вашому веб-сайті в таких місцях, як метаописания, теги заголовків, альтернативний текст зображень і копія сторінки. З огляду на той факт, що кожен день виконується більше 3,5 мільярда пошукових запитів в Google, видимість в пошукових системах має вирішальне значення для успіху веб-сайту, і необхідно робити все, що може дати вашим веб-Сторінка перевага, яке допоможе їм зайняти верхні позиції в рейтингу.

URL-адреси для SEO

Ви можете перемогти своїх конкурентів, створивши надійну структуру URL-адрес, яка допоможе налаштувати ваш сайт для досягнення успіху в SEO в Google, як описано в Керівництві по утриманню Google Search Console .

Конкуренція за якомога вищий рейтинг на сторінках результатів пошукових систем (SERP) вище, ніж будь-коли раніше, оскільки команди цифрового маркетингу вкладають значні кошти в SEO. Перехід на новий рівень оптимізації вашого сайту може допомогти вам виділитися з натовпу і зайняти більш високе місце в порівнянні з конкурентами.

Керівництво для початківців по оптимізації PDF-файлів для SEO

Для початку виконайте наступні дії, щоб оптимізувати свої URL-адреси для SEO, Щоб привернути увагу пошукових систем, таких як Google і Bing, а також користувачів пошукових систем.

 

Зіставте URL- адреси для Seo з заголовками сторінок

Забезпечення узгодженості між тим, що читає ваш URL, і заголовком вашої сторінки може підвищити ваш рейтинг в пошукових системах. Один із способів зробити це - зіставити структуру URL-адреси з заголовком сторінки.

Кращі міжнародні SEO поради для вашого сайту

Скажімо, заголовок вашої сторінки - «Створіть незабутній досвід роботи з брендом». Якщо користувач виконує пошук в Google і переходить на ваш сайт, очікується, що URL-адресу цієї сторінки збігається з заголовком сторінки, а вміст сторінки збігається з обома.

Ця практика допомагає пошуковим системам індексувати ваш сайт, але також зміцнює довіру і авторитет вашої аудиторії. Ось що ми маємо на увазі в дії.

Заголовок сторінки: Створіть незабутній досвід роботи з брендом

Ваш оптимізований для SEO URL-адреса може бути таким: https://www.domain.com/build-memorable-brand-experience.

 

Видаліть непотрібні слова.

Ваші URL-адреси повинні сподобатися двом аудиторіями: Google і його користувачам. Якщо тема вашої сторінки не відразу зрозуміла, глянувши на URL-адресу, значить, вона не оптимізована для SEO. Слова, що не додають сенсу, вважаються зайвими і можуть бути видалені. На основі своєї бази знань компанія з оптимізації веб-сайтів Yoast склала список стоп-слів, які є найбільш поширеними словами в англійською . Список включає такі слова, як «і» і «то».

Приклад URL-адреси, що містить стоп-слова:
https://www.domain.com/how-to-optimize-url-structure-for-пошукова оптимізація.

Той же URL-адресу, оптимізований для SEO шляхом видалення стоп-слів, буде виглядати наступним чином: https://www.domain.com/optimize-url-structure-пошукова оптимізація.

Уникайте знаків пунктуації

Як і стоп-слова, елементи пунктуації можна вважати непотрібними символами. Але вони заслуговують пояснення в окремому розділі. З ростом практики контент-маркетингу і компаній, що вкладають великі кошти в розробку корисних ресурсів, щоб відповісти на загальні питання, назва вашої сторінки може виявитися під питанням. Або він може включати коми, круглі дужки, лапки і т. Д.

Хоча пунктуація цілком підходить для елементів SEO, Таких як теги заголовків і метаописания, не вмикайте їх в свої URL-адреси. Вони тільки створять плутанину для пошукових систем і відвернуть користувачів, що негативно позначиться на вашому рейтингу в пошукових системах.

У блозі про веб-Розробка і дизайні Perishable Press є великий список безпечних і небезпечних персонажів, на які можна посилатися.

Читайте також:  Брендинг веб-сайту. Що робить хороший веб-сайт?

Використовуйте дефіси.

Розділіть описові слова в своєму URL-адресу, щоб поліпшити читаність для користувачів і пошукових систем. У співтоваристві SEO постійно виникають суперечки про дефіс (це-дефіси) і підкресленні (there_are_underscores), а також про те, який формат воліє Google. Цікаво, що Google не обробляє дефіси та підкреслення однаково при індексуванні URL-адрес. Дефіси вважаються роздільниками слів, які покращують читаність URL-адрес, а символи підкреслення розглядаються як елементи об'єднання слів.

Google прочитав би https://www.domain.com/optimize-url-structure-пошукова оптимізація як «оптимізувати пошукову оптимізацію структури URL-адрес».

Але він буде читати https://www.domain.com/optimize_url_structure_seo як «optimizeurlstructureseo».

Як бачите, переклад Google вашого URL з дефісами легше читати, ніж безладний з підкресленням.

Вирізати динамічні параметри

Динамічний URL є «URL, що результати пошуку веб - сайту бази даних керованої або URL веб - сайту, який працює сценарій. » Вони часто містять такі символи, як ?, &,%, +, =, $, Cgi-bin, .cgi і поширені на сайтах електронної комерції.

По можливості уникайте URL-адрес з динамікою, оскільки пошукові системи вважають за краще статичні, оптимізовані для SEO URL-адреси з логічною структурою і описовими ключовими словами. Якщо ваша система управління контентом автоматично створює URL-адреси з динамічними параметрами, обхідним шляхом для створення URL-адрес для SEO є використання настроюється інструменту скорочення посилань , щоб мати більший контроль над параметрами і унікальними ключовими словами, включеними в ваш URL-адресу.

Наприклад, за допомогою спеціального інструменту скорочення посилань ви можете перетворити https: //www.domain/xyzproduct/i? HAPL = u # abc43567qw в nike.sneakers / running

Уникайте вкладених папок. Адреси для SEO.

Ваші URL-адреси повинні бути максимально простими і короткими. URL-адреси часто містять безліч вкладених папок, і така структура може утруднити сканування вашого сайту пошуковими системами. Щоб створити оптимізовані для SEO URL-адреси, тримайте їх у чистоті, обмежуючи використання підпапок.

URL-адресу з вкладеними папками може бути таким:
https://www.domain.com/2017/11/09/where-to-buy-nike-running-sneakers

У той час як URL-адресу для SEO видаляв би вкладені папки наступним чином:
https://www.domain.com/where-to-buy-nike-running-sneakers

Обмежити перенаправлення.

Зведення до мінімуму переадресації URL-адрес зробить вас вигідним для пошукових систем. Для користувачів переадресація уповільнює роботу з вашим сайтом і негативно впливає на зручність використання. Ця інформація передається пошуковим системам і включається в алгоритм, який використовується для ранжирування вашого сайту.

Для пошукових систем перенаправлення можуть виконуватися некоректно (або взагалі не виконуватися). Це означає, що ці ранжирующие сигнали можуть не враховуватися.

Уникайте ризику і обмежуйте перенаправлення, коли це можливо, і, якщо повністю необхідно, використовуйте перенаправлення 301 для постійного перенаправлення, яке передає від 90 до 99% посилального ваги (рейтингу) на перенаправлення сторінку.

Використовуйте описовий домен.

Домени складаються з трьох частин:

  • Домен верхнього рівня (TLD)
  • Доменне ім'я
  • необов'язковий субдомен

Використання описового домену, що має відношення до вашого бізнесу і включає ваші найбільш важливі ключові слова, поліпшить читаність для користувачів.

За словами Моза , «Через те, що пошукова система все більше покладається на доступність і зручність використання як фактор ранжування, чим простіше домен або URL-адресу читати людям, тим краще для пошукових систем».

Отже, практичне правило при створенні URL-адрес для SEO полягатиме у використанні описового, що запам'ятовується домену, який легко читається як користувачами, так і пошуковими системами.

Канали YouTube Design, на які варто підписатися.

Коротше краще.

Ключовим елементом оптимізованого URL-адреси є читабельність. Мета полягає в тому, щоб структурувати URL-адресу таким чином, щоб його можна було легко індексувати пошуковими системами, і, за замовчуванням, поліпшити рейтинг в пошукових системах. Слід уникати довгих і складних URL-адрес.

Замість цього розробіть структуру URL-адрес для свого веб-сайту, яка дотримується філософії «чим коротше, тим краще».

Читайте також:  Друковані шрифти для поліграфії. Друкарня Азбука.

Уникайте таких URL-адрес:
https://www.domain.com/mary-poppins-song/super-cala-fragilistic-expialidocious-even-ought-the-sound-of-it-is-something-quite-atrocious

Замість цього перепишіть наведену вище посилання на URL-адресу, зручний для SEO, Наприклад:
mary.poppins / song

Використовуйте малі літери і стандартні символи.

оптимізовані для SEO URL відповідають рекомендаціям Google по удобочитаемости. Ось чому створення URL-адрес, в яких використовуються малі літери і стандартні символи, є найкращим методом підвищення рейтингу в пошукових системах.

Заголовні букви, змішані з малими буквами, можуть зробити URL безладним. Ця структура також збиває з пантелику пошукові системи і користувачів, тому уникайте їх за всяку ціну.

Звичайні нестандартні символи в URL-адресах - це ті, які ми бачимо в динамічних URL-адреси, наприклад%, &, #, @. Деякі системи управління контентом також додають нестандартні символи в файли документів, такі як PDF-файли, тому обов'язково перевірте структуру, перш ніж ділитися своїми посиланнями.

Уникайте таких URL-адрес:
https://www.domain.com/Best%-Practices&-SEO% -Friendly-URL-Structure?

Замість цього перепишіть вказаний вище URL-адресу в такий спосіб:
https://www.domain.com/best-practices-пошукова оптимізація-friendly-url-structure

Купуйте короткі домени з ключовими словами.

Домени мають значення, коли справа доходить до SEO , Хоча це вже не так важливо, як раніше, тому не відмовляйтеся від свого домену. Ця рада варто пам'ятати при створенні майбутніх веб-сайтів.

Короткі домени, які містять важливе ключове слово для вашого бізнесу, Матимуть вищий рейтинг. Люди часто будуть посилатися на ваш сайт, зробивши гіперпосилання на його ім'я - якщо у вас є ключове слово у вашому доменному імені, це допоможе вам отримати його в рейтингу.

Ще один фактор SEO, На який Google буде звертати увагу, коли конкуренти стоять на ногах, - це запити бренду. Якщо ім'я вашого веб-сайту є найбільш часто використовуваних ключовим словом, це принесе користь вашої позиції.

Використання призначені для користувача URL- адреси для SEO.

Не завжди можливо дотримуватися всіх цих рекомендацій зі звичайними посиланнями. Іноді структура URL-адрес може бути поза вашим контролем, будь то через те, що ви з самого початку не мали права голос при виборі доменного імені або у вас немає контролю над вкладеними папками вашого веб-сайту. Але, на щастя, брендовані посилання відповідають всім критеріям SEO-дружественной структури URL.

Навіть якщо у вас є довга посилання, завантажена з параметрами UTM, створюючи настроюється коротку посилання, можна отримати перевагу наявності цих параметрів для відстеження ваших відвідувачів, а також легко читається, оптимізованої для SEO посилання, Яка сподобається Google. і користувачі, які це бачать.

фірмові короткі посилання включають користувальницький домен і призначений для користувача тег з косою рисою. Тому замість незрозумілої рядки символів, наприклад short.ly/X7dl8F, ви можете створювати значущі посилання, Такі як Giannis.Pizza/Menu. Коса риска - це те місце, де ви включаєте своє ключове слово, і якщо ви хочете оптимізувати свою сторінку для додаткових ключових слів, ви можете створити додаткові брендовані посилання зі своїми додатковими ключовими словами в косою межах, щоб поділитися ними в своїх маркетингових мережах.

фірмові посилання запам'ятовуються, і оскільки вони дають читачам уявлення про контент, яким ви ділитеся, пошуковим системам, подібним їм, а також інтернет-браузерів - фірмові посилання можуть підвищити CTR до 39%.

Впровадження оптимальної структури URL-адрес для SEO може вплинути на видимість вашого сайту в пошукових системах і може допомогти вам піднятися в рейтингах пошукової видачі, випередивши ваших конкурентів. Дотримання викладених тут передовим методам також може позитивно вплинути на рейтинг переходів, оскільки вони звертаються до користувачів за допомогою простих, легко читаються, запам'ятовуються і заслуговують на довіру URL-адрес.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська