Колір в брендінгу і дизайні упаковки

Назад до Записи
важливі кольору для Вашого бренду

Колір в брендінгу і дизайні упаковки

як впливає колір в дизайні упаковки? Згідно У дослідженні, проведеному Університетом Лойоли в Меріленді, людський мозок віддає перевагу сприйняттю кольору перед розпізнаванням зображень і типів. Приписують це еволюційна перевага або випадковість природи, дослідження Лойоли є хорошим індикатором того, наскільки важливий колір насправді, коли справа доходить до брендингу і маркетингових стратегій. фактично, колір настільки важливий, що це те ж саме дослідження показало, що його ефективне використання в схемі дизайну компанії може підвищити впізнаваність бренду до 80%.

Як правильно вибрати колір в дизайні упаковки?

Коли справа доходить до використання кольору способами, які надають клієнтам досвід, Який є одночасно впізнаваним і естетично приємним.

Зазвичай ділять індивідуальне сприйняття на три окремі частини:

По-перше, колірна символіка ставиться до того, як люди можуть ідентифікувати певний колір в рамках культурної ідеології. Наприклад, зелений в Сполучених Штатах часто використовується в якості символу для екологічно чистих продуктів і вторинної сировини, в той час як в мусульманських країнах, таких як Саудівська Аравія, зелений представляє пророка Мухаммеда, надаючи йому відтінок святості або достовірності в брендінгу.

Як вибрати колір логотипу?

На додаток до символіки особиста колірна асоціація - це термін, який використовується для опису індивідуальної інтерпретації певних кольорів. Персональна колірна асоціація визначає суб'єктивну сторону кольору в маркетингу, оскільки той, хто асоціює синій колір з фарбою на стінах своєї кімнати в дитинстві, може бачити його в іншому світлі, ніж той, чия улюблена спортивна команда активно використовує синій в своїй формі. ,

Крім символізму, особиста колірна асоціація - це термін, який використовується для опису індивідуальної інтерпретації в певний колір в дизайні упаковки.

Особиста колірна асоціація визначає суб'єктивну сторону кольору в маркетингу, так як той, хто асоціює синій колір з фарбою на стінах своєї кімнати в дитинстві, може бачити його в іншому світлі, ніж той, чия улюблена спортивна команда сильно використовує синій колір в своїй уніформі. .

Нарешті, психологічне, колір дизайну упаковки контрастує з особистими асоціаціями в тому сенсі, що він описує, як кожна людина має об'єктивні, підсвідомі реакції на певні кольори, наприклад, як синій і зелений можуть викликати спокій або розслаблення. Ці реакції справедливі для самих різних людей, незалежно від культури чи етнічної приналежності.

Читайте також:  Інструменти візуалізація даних, які ви можете використовувати на веб-сайті.

Щоб повністю оптимізувати використання кольору в брендінгу і маркетингу, важливо оцінити колірні схеми з різних точок зору. Наприклад, різні кольори, використовувані в маркетингу, повинні відповідати інтересам і подобатися того типу клієнтів, на яких орієнтована компанія.

Ще одне з найбільш очевидних міркувань - взяти до уваги цінності і ідеали, які відстоює бренд, І визначити кольори, які, здається, підтримують ці основні теми. Крім того, абсолютно необхідно переконатися, що вибрані кольори відповідають тому, як ви хочете, щоб імідж їхньої компанії виглядав в зовнішньому світі.

брендинг і колір в дизайні упаковки

Використання кольору для передачі цілей і оповідання бренду вже багато років має успіхи і невдачі. Часто маркетингова стратегія, яка здається надійною в конференц-залі, може не надати бажаного ефекту на імідж бренду, На який можна було сподіватися, або навпаки.

В одному з прикладів невдало підібраній колірної схеми Pepsi вирішила в 1950-х роках змінити колір в дизайні упаковки своїх торгових автоматів з королівського на блакитний, що в багатьох регіонах Південно-Східної Азії є символ смерті. Результатом для Pepsi стало падіння продажів і значна втрата частки ринку в Азії, все через невеликого зміни одного колірного відтінку.

У той час як промах Pepsi виділяється як один з найбільш яскравих прикладів маркетингових невдач в корпоративному світі, прорахунки у виборі кольору поширюються також на атлетику і спорт. Нещодавно університет Вайомінгу отримав одну з найгірших футбольних форм у всіх видах спорту, оскільки їх коричневі майки з жовтим акцентом не відображають почуття високої енергії і напруженості, яке будь-яка успішна футбольна команда повинна привнести на поле.

Багато хто погодиться, що темно-коричневий і жовтий - не найкращі кольори для повідомлення уболівальникам і спостерігачам про загальні характеристики азарту, лютості і сили, властивих талановитої футбольної команді. Однак цю колірну схему можна використовувати в іншому контексті для створення набагато успішнішого і позачасового іміджу бренду. UPS - відмінний приклад компанії, яка використовує ті ж кольори, що і футбол Вайомінгу, але з повністю контрастує ефектом. UPS надає послуги доставки і розподілу для споживачів, які не зовсім турбуються про те, що їх посилки буде доставлений водієм високоенергетичного вантажівки. Коричнево-жовтий колір в їх логотипі явно свідчить про надійність і стабільність. Змінюючи обставини використання певних кольорів, можна також змінити їх вплив на зовнішній вигляд бренду .

Колірної брендинг в упаковці

Що все це означає для упаковки, Від підсвідомої психології кольору до культурного значення і контексту? Іноді досить просто помістити товар в картонну коробку і відправити його, але, як ми бачили на різних прикладах в маркетинговій індустрії, це може бути неправильним вибором в певних сценаріях.

Читайте також:  Як створити контент-план Instagram для вашого бізнесу

Для будь-якого конкретного товару, придбаного в магазині або в Інтернеті, зазвичай в першу чергу бачить покупець. Незалежно від того, що знаходиться всередині, зовнішній вигляд упаковки може створити відчуття розкоші, екологічності або навіть щастя, яке передує реальному продукту, і велика частина цього відчуття в значній мірі заснована на колірній схемі, яку компанія вибирає для відображення.

елітна упаковка товару
елітна упаковка товару

Навіть не відчуваючи продукту, колір упаковки, В якій він поставляється, може викликати почуття, емоції и відносини у людей, яким компанія хоче продавати. Будь то коробки, Пакети або цигарковий папір, то, що покупець бачить перед тим, як відкрити упаковку, надзвичайно важливо для визначення того, як вони можуть ставитися до продукту всередині.

Незважаючи на те, що існує безліч різних способів додати вашій власній упаковці унікальний і стильний вигляд, вибір правильного поєднання кольорів, яке або виділяється, або має певне значення для покупця, безумовно є одним з найбільш важливих аспектів брендингу будь-якого продукту.

Як використовувати кольори в маркетингу і рекламі?

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська