Види упаковки. Друкарня Азбука

Назад до Записи
які є види упаковки?

Види упаковки. Друкарня Азбука

Коли ви змагаєтеся на багатолюдному ринку, є кілька речей більш важливих, ніж миттєва впізнаваність. Ваш бренд повинен відчувати себе ідеально відповідним для аудиторії, для якої ви його створили. Правильний дизайн упаковки - найбільш очевидний спосіб домогтися цього, і першим кроком на цьому шляху є вибір між 7 основними типами упаковки.

Когда дело доходит до упаковки, узнаваемость бренда определяется двумя составляющими: типом упаковки, которую вы выбираете, и дизайном, который вы ее наносите. Подумайте об этом: чашки Starbucks мгновенно узнаваемы практически в любой точке мира. Многие люди могут увидеть банку печеной фасоли Heinz за милю. Когда вы видите синюю коробку Tiffany, вы сразу понимаете, что внутри.

Коли ви складаєте карту своєї торгової марки, знайдіть час, чтобы определить, какие типы упаковки подходят для вашего бренда, а какая из этих типов – лучшая . У вас всегда есть возможность поместить свой продукт в универсальную коробку или сумку, но если вы можете избежать универсального использования, сделайте это. Читайте дальше, чтобы увидеть все доступные вам типы упаковки.

Вибір підходящої упаковки
-

Ви не можете зберігати рідину в картонній коробці (очевидно.) Коли ви розробляєте правильний тип упаковки для свого продукту, потрібно врахувати багато, наприклад:

  • Як зберігається товар (на вашому складі, на полицях магазинів, в дорозі і в будинку покупця).
  • Крихкість вашого продукту - чи потрібно захищати його від можливих ударів або падінь?
  • Термін придатності вашого товару. Це швидкопсувні продукти або напої, які потрібно зберігати свіжими?
  • Скільки продуктів упаковано разом. Каністра з смаженим арахісом потребує іншої упаковки, ніж окремий торт.
  • Наскільки важкий ваш товар - при відправці ви платите за вагою. Вибір важкої упаковки для і без того важкого предмета може означати витрати на транспортування.

Коли мова йде про різні типи упаковки, існує ієрархія:

зовнішня упаковка

Найміцніший сегмент упаковки, як правило, складається з важких ящиків, які можуть захистити (іноді кілька) продукти від ударів і ударів.

Що таке гофроупаковка?

Внутрішня упаковка

Внутрішня упаковка забезпечує ще один шар, пом'якшувальний будь-які удари: уявіть собі цигарковий папір в подарунковій коробці або бульбашкову плівку, яка захищає тендітні предмети під час транспортування.

упаковка продукту

Упаковка продукту - це, як ви, напевно, здогадалися, то, що залишається самим близьким і дорогим для окремого продукту. Це коробка ваших улюблених шоколадних цукерок або захисний шар, який ви знімаєте з екрану вашого нового телефону.  

набір пляшечок з вейп-рідиною поруч з їх фірмовими коробками
коричневий паперовий пакет з ілюстраціями вареників, паперової кавовій чашкою і кухлем

Подивіться, як інші бренди, які пропонують такий же тип продукту, упаковують свої продукти. вам не обов'язково упаковувати свій продукт так, як це роблять всі інші, але, як правило, непогано подивитися, що працює для інших брендів, таких як ваш ... з деякими продуктами має сенс тільки один тип упаковки. Для інших у вас є місце, де можна пограти і потенційно спростувати очікування, наприклад, упакувати пару садових рукавичок в багаторазову банку з кришкою, що загвинчується або продати сушені боби в коробці.

Погляньте на різні види упаковки. Для багатьох продуктів використовуються два або більше типи упаковки, наприклад, папір и коробка або пляшка и етикетка з печаткою. Подумайте, як різні види упаковки працюють разом і як вони можуть працювати разом, щоб продемонструвати ваш унікальний продукт.

Коробка пакет. 

види упаковки
-

Коробки

Коли ми говоримо «коробки», ми маємо на увазі не тільки традиційну квадратну картонну коробку. Ми маємо на увазі коробки будь-якого виду, навіть не квадратні або картонні. Картонні коробки - це коробки, металеві банки - це, по суті, коробки ... якщо це закритий контейнер з жорсткими стінками, які захищають вміст від ударів, у вас є коробка.

кругла шкатулка-відро фіолетового і білого кольорів
білий шухляда з райдужними смужками

Коробки - один з найпоширеніших видів упаковки, тому що вони прості і зручні. Вам потрібно, щоб ваша упаковка стабільно стояла на полиці або на землі? Помістіть в коробку з плоским дном і стабілізуючими куточками. Потрібна упаковка, яку легко скласти у велику коробку або транспортний контейнер? Ящики прості. В коробку можна покласти що завгодно.

Коли справа доходить до дизайну, коробки також дуже легко проектувати. У вас є плоскі жорсткі поверхні, що ідеально підходять для друку логотипів і інших малюнків.

Червоно-чорний дизайн упаковки телефону
 

Пам'ятайте, як ми говорили, що коробки не обов'язково повинні бути квадратними? Коробка унікальної форми може стати ефективним способом зробити вашу упаковку центром ідентичності вашого бренду. Якщо ваш товар продається на полицях магазинів, він величезний: упаковка - це перше, що бачать потенційні покупці.

Створюючи коробки, подумайте про те, як коробку насправді буде розглядати покупець. Чи буде їх перший погляд на одну зі сторін коробки, виставлених на полиці магазину, або це буде верх коробки, коли вони витягують її з транспортної коробки більшого розміру?

картонна коробка для молока з мінімалістськими чорними ілюстраціями
довга чорно-біла коробка з червоними вставками

Крім того, давайте будемо справжніми ... діти і кішки люблять коробки. А якщо ви є брендом для дітей, кішок або людей, які піклуються про них, ви можете додати додатковий «вау»-фактор в дизайн упаковки, надрукувавши кумедний малюнок на своїх коробках, який надихає батьків перетворювати їх в іграшки.

Якщо ваш продукт призначений для кішок і їх людей, це може означати друк дизайну, в якому коробка буде виглядати як котедж або замок з підйомним мостом, по якому кішка може входити і виходити. Для дитячого товару це можуть бути форми, які можна вирізати і підігнати разом, щоб зробити планери, або коробку, яку можна вирізати і скласти в ляльковий будиночок. Мислите нестандартно!

Упаковка для прикрас

Це та частина, де все стає незвично. Ми думаємо про рукавах, наклейках, стрічках, етикетках, цигарковому папері, пакетах із зав'язками ... Ви можете отримати все, що захочете, з зовнішньою упаковкою. Він декоративний, привертає увагу і показує споживачам, що представляє собою ваш бренд.

мішок чорних кавових зерен поруч з чорної паперової кавовій чашкою
етикетка мила коричневої папери

Відточите індивідуальність свого бренду і розкрийте свою індивідуальність. Будьте практичні з матеріалом, який ви використовуєте, будь то оксамитовий гаманець для ювелірних прикрас або жиронепроницаемая папір для гамбургерів, ви виявите, що одні матеріали підходять для одних продуктів краще, ніж інші. Подумайте, як він буде поєднуватися з іншим шаром (ами) упаковки, тому що цей стиль, безумовно, дуже крихкий, щоб діяти самостійно.

ілюстрована пакувальний папір
 

Візьмемо, наприклад, картонний конверт. Зазвичай ви використовуєте його як зовнішній шар упаковки, щоб захистити щось, наприклад шматок мила. Однак вам потрібен невдаха в сфері упаковки, щоб надати підтримку. Додатковий шар захисту, такий як герметична прозора плівка під рукавом, покриває мило і гарантує споживачеві, що продукт гігієнічний і є високоякісним. Це також забезпечує плавний перехід до нашого наступного типу упаковки.

Вакумна упаковка

Коли більшість людей чують слово «вакуумна упаковка», вони думають про їжу в літаках. Озираючись назад, можливо, це тільки я. Їжа в літаках зазвичай упаковується в вакуумну упаковку, але багато інших речей, такі як косметика і засоби по догляду за шкірою, закуски і піддони з товарами в коробках або пляшках, також упаковуються таким же чином.

На відміну від інших типів упаковки, таких як коробки і пакети, обгортки застосовуються за допомогою обладнання та часто термосваріваємого або запаюються вакуумом навколо продукту, щоб виключити будь-який ризик забруднення. Існує безліч типів герметичних обгорток, про які ви можете дізнатися в цьому пості про різні типи пакувальних обгорток.

герметична упаковка пастельних тонів
прозора упаковка для сендвічів з морозивом з дизайном в теплих тонах
біла упаковка з синім і чорним текстом і фотографією будинкового
яскраві кольорові дизайни упаковки
 

пляшки

Пляшки - відмінний варіант, коли ваш продукт являє собою рідину, лосьйон, добавки або джин (жарт над останнім).

Пляшки бувають самих різних форм і розмірів, і вони так само різноманітні, як і види рідини, що зберігається в них. У вас є одноразові пластикові пляшки для таких речей, як газована вода і джерельна вода, і на протилежному кінці спектра пляшки з гравіюванням і тисненням, які самі по собі є творами мистецтва. Будь-які пляшки, одноразові або колекційні, відрізняються продуманим дизайном.

пластикова пляшка для води з мінімалістською етикеткою синього айсберга
зелена пляшка оливкового масла з мінімалістичним зображенням оливкового дерева

Створюючи етикетку для пляшки, подумайте про форму пляшки. Залежно від вашого бюджету і цілей бренду, ви можете вибрати дизайн пляшок нестандартної форми або краще вибрати пляшку загальної форми. Використання пляшки «в формі пляшки», швидше за все, не зашкодить вашому бренду, але вибір нестандартної форми дійсно може підвищити вражаючий фактор.

прозора пляшка меду з чорної геометричній етикеткою
синя пляшка для джина з декоративною кришкою і етикеткою
альтернативний дизайн упаковки пляшок
 

Дизайн пляшки, як правило, має на увазі щось більше, ніж просто створення красивої етикетки. Якщо ви вибираєте індивідуальний маршрут, вам також необхідно визначити тип кришки, який найкраще підходить для вашого бренду: гвинтова, пробкова або відкидна.

Банки

Якщо ваш продукт являє собою рідину, і ви НЕ хочете розфасовувати його в пляшку, єдиний варіант - банку. І навіть якщо ваш продукт не є рідким, банку все одно залишається варіантом ... але зазвичай це не кращий варіант.

пліч-о-пліч два види консервів
 

Створюючи банку, ви стикаєтеся з унікальною загадкою: її форма. Будь то висока або коротка банку, тонкий циліндр або товста банку для супу з широким горлом, ви повинні проектувати з урахуванням вигини цієї банки. Ми обговорили дизайн банок і різні варіанти друку на кінчиках ваших пальців в недавньому пості про брендінгу крафтового пива .

білі бляшані банки з різними кольоровими точками
 

Хоча ваша звичайна банку має циліндричну форму, не всі банки мають таку форму. Іноді банки бувають плоскими з відкидним верхом, як банка сардин в наведеному нижче прикладі. Проектування банок такого типу більше схоже на проектування коробки, ніж проектування циліндричної банки, тому що ви проектуєте плоску етикетку.

Золота банку сардини з червоною етикеткою
 

Близьким родичем банки є каністра. Зазвичай ви знайдете каністри, містять сухі продукти, такі як вітаміни, добавки, горіхи і кавові зерна - все, що потрібно для збереження свіжості. Як і банку, каністра має циліндричну форму, тому ви повинні створювати свій дизайн з урахуванням цієї форми. Але, на відміну від банки, каністру можна багаторазово використовувати, особливо якщо вона призначена для таких товарів, як кавові зерна або розсипний чай.

дизайн упаковки флакона з розпилювачем кольору хакі
Яскравий дизайн упаковки в натюрморт

упаковка новинки

Така упаковка говорить сама за себе. Як і у випадку з будь-якою рекламою для знайомств, передача «хорошого почуття гумору» вашої цільової аудиторії часто є вирішальним фактором між вами і вашими конкурентами. Залежно від вашого продукту, це показує, що ви ставитеся один до одного, і олюднює свій бренд, створюючи довіру і, якщо вам пощастить, давню лояльність споживачів.

унікальна упаковка макаронних виробів в коричневому паперовому пакеті
 
Унікальний дизайн упаковки сметани в формі вимені
новинка дизайну упаковки корму для білок
Різнобарвний дизайн упаковки із зображенням Мерилін Монро
 

екологічна упаковка

Одна з найбільш захоплюючих речей, які ми спостерігаємо прямо зараз, - це індивідуальні інновації, які дизайнери вносять для створення більш екологічних продуктів. Що стосується упаковки, це означає використання меншої кількості матеріалів без втрати якості або захисту. Він вибирає тільки перероблені матеріали і думає про те, як створити етичний виробничий процес без відходів.

дизайн упаковки з паперу, бавовни і скла
 

Ні для кого не секрет, що цей аспект стає все більш важливим в дизайні, і якщо ваш бренд не буде активно розширювати межі в бік більш зеленого світу, ви з більшою ймовірністю втратите повагу, довіру і бізнес вашої аудиторії.

Упаковка з пальмового листя для ювелірних прикрас
 
рожева перероблена пластикова упаковка
 

Розробка фірмового стилю упаковки
-

Якщо ваш продукт складається з декількох компонентів упаковки, вважайте ці компоненти частинами більшої упаковки. Наприклад, ви можете відправити виготовлені на замовлення скляні статуї в коробках і набити їх м'ятою папером, щоб поглинути будь-які удари під час транспортування.

чорна пляшка і коробка з яскравими рослинними етикетками
 

Чтобы лучше понять концепцию идентичности упаковки, подумайте об идее идентичности бренда . Ваш фірмовий стиль – это ваша коллекция элементов дизайна бренда, таких как цветовая палитра, шрифти, Друкована реклама і цифровий слід. Він також включає ваш дизайн упаковки.

Читайте також:  Упаковка для продажу. Як упакувати продукти для роздрібної торгівлі

У свою чергу, думайте про свою колекцію типів упаковки як про свою ідентичності. Вони можуть працювати разом, щоб повідомити про ваш бренд кумедними і інтригуючими способами, наприклад, якщо ваш продукт являє собою іграшкову рептилію або птицю, упаковуючи його в пластикове яйце, а сама іграшка поміщається в гелеві вставки, щоб імітувати захисну мембрану справжнього яйця. Або ви можете вирішити обернути свій продукт цигарковим папером одного з квітів вашого бренду і упакувати упакований продукт в пакет, який відповідає кольору вашого бренду.

фірмовий дизайн упаковки
 

Ваша ідентичність упаковки також може включати варіації дизайну упаковки для різних типів упаковки, наприклад, як Холлі Макалистер використовувала одну і ту ж колірну палітру і шрифт для створення двох унікальних дизайнів, представлених нижче: один для пакета з вкладними листами, а інший для окремих пакетиків чаю .

паперовий пакет поруч з окремими чайними пакетиками, все жовтого кольору з таким же рожевим логотипом
 

Упакуйте це ідеально
-

Коли ви виводите на ринок відмінний продукт, його упаковка у відмінній упаковці може бути різницею між помірним успіхом і наступним великим успіхом. Знайдіть натхнення для дизайну своєї упаковки в різних типах упаковки, яку використовують інші бренди у вашій області - ви можете побачити, що працює відмінно, і вмонтувати це в свій брендинг, або ви можете побачити величезну можливість винайти колесо і вразити своїх покупців інноваційними упаковка, яка зробить ваш продукт незабутнім.

Пам'ятайте, що ваша упаковка повинна покращувати враження покупців від вашого продукту, а не відволікати від нього увагу. Створіть приємний процес розпакування, розробивши ідеальну упаковку.

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська