VIBER/TELEGRAM +38 050 462 02 45|zakaz@azbyka.com.ua
Статті про рекламу і маркетинг2021-10-20T21:04:11+03:00

Тенденції в дизайні обкладинок книг на 2022 рік

Тенденції у дизайні обкладинок книг на 2022 рік. Оскільки у [...]

By |25 / 12 / 2021|Categories: Блог, Дизайн, Книги|0 Коментарі

Церковний веб-сайт, який вітає Вас надихаючим дизайном

Церковний веб-сайт має бути зручним, привітним та інформативним. Це повинно [...]

By |25 / 12 / 2021|Categories: Блог, WWW, Дизайн|0 Коментарі

Бюджетування знизу вгору – визначення, переваги, недоліки та поради

Бюджетування знизу нагору - це тип фінансового планування, при якому компанія [...]

By |15 / 12 / 2021|Categories: Блог|0 Коментарі

Бонус – визначення, важливість та типи

Бонус - це фінансова компенсація, яка виплачується як додаткова сума.

By |15 / 12 / 2021|Categories: Блог, Все про бізнесі|0 Коментарі

Акції блакитних фішок – визначення, значення та приклади провідних блакитних фішок

Акції блакитних фішок - це акції, пов'язані з деякими [...]

Ефект бумеранга – визначення, теорія та приклади

Ефект бумеранга - це протилежний чи негативний результат спроби зміни [...]

By |15 / 12 / 2021|Categories: Блог, Маркетинг|0 Коментарі

Менеджер філії. Ролі, обов'язки та навички

Менеджер філії - це професіонал, який відповідає за підрозділ великої корпорації [...]

By |15 / 12 / 2021|Categories: Блог, Маркетинг|0 Коментарі

Капітал бренду. Що таке капітал бренду та як його побудувати?

Капітал бренду. Чому покупці готові платити за товари відомих марок [...]

By |25 / 11 / 2021|Categories: Блог, Все про бізнесі|0 Коментарі

Бюджетування знизу вгору – визначення, переваги, недоліки та поради

Бюджетування знизу нагору - це тип фінансового планування, при якому компанія [...]

By |25 / 11 / 2021|Categories: Все про бізнесі|0 Коментарі

Статті про рекламу і маркетинг змушує Вас бути креативними домогтися успіху. Ефективна реклама досягає потенційних клієнтів і інформує їх про ваші продукти або послуги. В ідеалі реклама повинна привертати увагу потенційних клієнтів і спонукати їх використовувати ваш продукт. Незалежно від методу, вся ваша реклама повинна бути чіткою і послідовно відображати унікальне позиціонування вашого бізнесу.

Наші статті про рекламу - це комунікація, призначена для інформування, навчання, переконання і нагадування людям про ваш продукт або бізнесі. Щоб домогтися успіху, реклама повинна працювати з іншими маркетинговими інструментами і елементами бізнесу. Реклама повинна бути переривчастою, тобто змушувати вас перестати гортати газету або думати про свій день досить довго, щоб прочитати або почути рекламу. Щоб реклама працювала, вона також повинна бути достовірною, унікальною і такою, що запам'ятовується. Як і будь-яка ефективна маркетингова підтримка, вона повинна ґрунтуватися на міцній стратегії позиціонування. Нарешті, для будь-якої рекламної кампанії необхідно витратити достатньо грошей, щоб забезпечити графік показу реклами в ЗМІ, що є найбільш важливим елементом запам'ятовування реклами.

Сарафан реклама існує до тих пір, поки людство спілкується і торгує товарами і послугами. Сарафан реклама вважається найбільш ефективною формою. Він володіє такими бажаними якостями, як сильне довіру, високий рівень уваги аудиторії і доброзичливий прийом публіки. Це відкрита розмова з питаннями і відповідями про продукт, психологічні стимули до покупки, запам'ятовуваність, ефективність і частота. З усної реклами інформація про продукт передається багатьом іншим потенційним покупцям (і може навіть включати рекламні пробні демонстрації і безкоштовний відбір зразків) за невелику плату або безкоштовно для бізнесу. По можливості малий бізнес повинен створювати рекламну програму, яка призводить до реклами з вуст в уста. Задоволені клієнти - ваша найкраща реклама.

У деяких відносинах типова медійна реклама (наприклад, реклама Miller Lite «менше ситності / більше смаку») діє тільки як каталізатор для досягнення поголоски і збільшення продажів. Успішна реклама отримає в багато разів більше згадок реклами з вуст в уста, ніж кількість платних презентацій реклами в ЗМІ.

Рекомендації для успішних рекламних кампаній. Статті про рекламу.

Ось кілька рекомендацій по створенню запам'ятовується реклами, яка дійсно продає:

Переконайтеся, що ваші оголошення відповідають стратегії вашого бізнесу. Статті про рекламу.

Хороша стратегія позиціонування гарантує визначення правильної цільової аудиторії для вашої реклами, поряд з перерахуванням значущих функцій і переваг. Це може служити поясненням того, чому продукт є чудовим і унікальним, поряд з рекламною «індивідуальністю».

Повідомте просте, одне повідомлення. Статті про рекламу.

Людям складно запам'ятати чиєсь ім'я, не кажучи вже про складне рекламному повідомленні. Використовуйте принцип «Поцілунок» для рекламних повідомлень: «Тримай це просто, нерозумно». Для друкованої реклами чим простіше заголовок, тим краще. І будь-який інший елемент реклами повинен підтримувати повідомлення заголовка, будь то повідомлення «ціна», «вибір», «якість» або будь-яка інша цілеспрямована концепція.

Дотримуйтеся симпатичного стилю. Статті про рекламу.

У реклами є індивідуальність і стиль. Знайдіть відповідний стиль і індивідуальність і залишайтеся з ним в рекламі не менше року. Занадто часта зміна стилів і індивідуальності реклами може збити з пантелику потенційних покупців. Це також бореться з запоминаемостью.

Будьте такими, що заслуговують довіри. Статті про рекламу.

Якщо ви говорите, що ваше якість або цінність є «кращими», а це явно не так, реклама прискорить вашу кончину, а не збільшить ваш бізнес. Також слід уникати виявлення і очорнення конкуренції. Це потенційно збиває з пантелику і відволікає і може завдати у відповідь удар, зробивши покупців більш лояльними до конкурентних продуктів, а не менше.

Запитайте про продаж. Статті про рекламу.

Запросіть покупців прийти в ваш магазин, відправте для отримання додаткової інформації або зателефонуйте для отримання інформації та замовлень в оголошенні. Додайте в оголошенні інформацію, яку потенційні покупці можуть зробити для покупки: місце розташування, номер телефону, години роботи магазинів, що приймаються платіжні карти і т. Д.

Переконайтеся, що реклама конкурентоспроможна. Статті про рекламу.

Роби свою домашню роботу. Вивчіть конкуруючі оголошення в засобах масової інформації, в яких ви плануєте розміщувати рекламу. Переконайтеся, що ваша реклама вирізняється з-поміж конкуруючих оголошень. Ви можете використовувати особисту думку, показувати рекламу невеликій групі цільових покупців або більш дорогі і складні методи кількісного тестування. Порівняйте оголошення на предмет унікальності, запам'ятовуваність, надійності і мотивації до покупки.

Переконайтеся, що оголошення виглядає професійно. Зтатьі про рекламу.

Якщо у вас є час і талант, програмне забезпечення для комп'ютерної графіки і настільних видавничих систем може надати професійні шаблони для створення красивої друкованої реклами. Розгляньте можливість отримання письмової, художньої та графічної допомоги від місцевих агентств або художніх студій, в штаті яких є досвідчені професіонали і власне дороге і творче комп'ютерне програмне забезпечення. В кінцевому підсумку вони можуть заощадити вам час і гроші, а також домогтися кращих результатів. Електронну рекламу (наприклад, телебачення, радіо, Інтернет) та зовнішню рекламу краще залишити професіоналам, які пишуть, роблять і купують за певну плату або відсоток витрачених засобів масової інформації (т. Е Зазвичай 15 відсотків від валових витрат на ЗМІ).

Будьте чесні. Який би рекламний носій ви не вибрали, переконайтеся, що ваше повідомлення етично і правдиво. Існують суворі закони щодо обману і неправдивої реклами.

Скористайтеся всіма перевагами недорогий і безкоштовної реклами. Статті про рекламу.

Є багато речей, які ви можете робити в вигляді реклами, просування по службі та реклами, які стоять мало або нічого. І коли ви станете досить успішними, щоб дозволити собі більш складні рекламні технології, є способи певною мірою виміряти, наскільки ці методи ефективні з точки зору зростання вашого бізнесу. Як завжди, головна турбота полягає в тому, щоб реклама робила те, для чого вона призначена: спонукала більше людей купувати більше у вашого бізнесу.

Розвивайте реферальний бізнес. Статті про рекламу.

Ефективна реклама не обов'язково повинна коштувати цілий стан, якщо ви витрачаєте свої гроші з розумом. Як ми зазначали раніше, чутка - це не тільки найстаріша форма реклами, але і як і раніше одна з найефективніших. Щоб стимулювати чутку з вуст в уста, постійно просите рефералів. Залежно від характеру вашого бізнесу, забезпечення взаємодії з вашими клієнтами може допомогти залучити рефералів, так як ваше ім'я буде в центрі уваги. Багато підприємств, які надають індивідуальні послуги, наприклад бухгалтери та агенти з нерухомості, відправляють своїм клієнтам вітальні і святкові листівки. Інші підприємства, такі як перукарські, пропонують знижки або подарункові сертифікати клієнтам, які надають рекомендації, які залучають нових клієнтів.

Гарна реклама послідовна за зовнішнім виглядом і повідомленням .

Це означає, що вам слід розробити простий логотип і використовувати його на всіх друкованих матеріалах для ідентифікації вашої компанії. Друкований матеріал включає такі предмети, як візитки, фірмові бланки, брошури, Флаєри, подарункові сертифікати. Ваш логотип також повинен з'явитися на вашому сайті.

Використовуйте свої візитні картки.

Друкуйте привабливі й інформативні візитки з вашим логотипом і постійно роздавайте їх повсюди! Якщо це доцільно для вашого бізнесу, ви можете використовувати свою карту в якості сертифіката на знижку або іншого стимулу. Інший варіант - надрукувати кілька карток на магнітній підкладці, щоб її можна було покласти в холодильник клієнта.

Роздрукуйте подарункові сертифікати. Це дозволить вашим клієнтам познайомити вас з новими клієнтами. Оскільки вам платять за продукт або послугу авансом, це зручно для грошових потоків.

Брошури можуть допомогти покупцям у вашому бізнесі.

Брошури дозволяють вам детально розповісти про ваш продукт або послугу.

при розробці брошури зробіть її простий, але при цьому привабливою. Зробіть свій заголовок помітним. Використовуйте графіку. Надайте своєму клієнтові як можна більше якісної інформації, яку ви можете упакувати в це посвідчення особи. Тримайте його в актуальному стані і по можливості надайте телефону (написавши на полях або підкресливши особливості, які можуть зацікавити конкретного потенційного клієнта).

Вивчіть всі варіанти друкованих матеріалів. Статті про рекламу.

Невеликі рекламні оголошення і тематичні оголошення в місцевих газетах або журналах можуть бути хорошим способом привернути ваших покупців. Пам'ятайте, що скромні оголошення переглядає величезну кількість людей, особливо по вихідним. (Автодилери та агенти з нерухомості заповнюють ці сторінки не просто так.) Якщо ви помістіть тематичне оголошення в потрібну категорію і продовжите його показувати постійно, ви, ймовірно, отримаєте досить сильний відгук, щоб принаймні оплатити вартість оголошення.

До невеликих медійним оголошенням застосовуються ті ж правила, що і до оголошень. Зробіть так, щоб вашим потенційним покупцям було легко дізнатися, що ви пропонуєте. По можливості використовуйте рамку, щоб виділити оголошення. Додайте рекламу у відповідній публікації: зробіть уроки, прочитайте ці медіа-комплекти. Зробіть так, щоб покупець міг легко відповісти на вашу пропозицію, вказавши чіткий номер телефону, адреса і дані про місцезнаходження, якщо дозволяє місце.

Отримайте комплекти матеріалів для ЗМІ з усіх ваших місцевих видань (і будь-яких регіональних або національних видань, які ви, можливо, захочете використовувати в якості моделі). Подивіться, що вони можуть запропонувати і за якою ціною. Медіа-комплект надасть вам демографічний і географічний обхват публікації, а також інформацію про рейтинги.

Створіть свій власний інформаційний бюлетень

Залежно від характеру вашого бізнесу створення власного інформаційного бюлетеня може бути ефективним способом залучити клієнтів. Ваш інформаційний бюлетень може являти собою суміш рекламного і інформаційного тексту, який нагадує вашим клієнтам про ваш логотипі і ідентичності і підтримує зв'язок з ними. Ви можете заощадити на поштових витратах, купити, використовуючи список клієнтів по електронній пошті і розмістивши інформаційний бюлетень на своєму веб-сайті. Просто переконайтеся, що ваше зображення погоджено, де б воно не з'являлося на друку, і переглядайте його якомога частіше.

Знаки і дисплеї передають вашу особистість.

Вивіски - ключовий компонент встановлення і збереження вашої ідентичності. Рекламні щити, дирижаблі, прожектори і хмарочоси екзотичні і дороги; вам краще буде зосередитися на більш приземлених знаках. Сірникові коробки або коробки з логотипом і важливою інформацією завжди були економним рішенням, але в даний час куріння йде на спад. Так що спробуйте що-небудь інше, наприклад коробки з маленькими зубочистками замість сірників. Це було дуже успішним на декількох ринках, особливо в висококласних ресторанах. Брелоки, ручки, олівці та календарі - це преміальні і рекламні товари. Якщо вони підходять для вашого бізнесу, вони стоять своєї ваги в рекламних доларах. Люди ними користуються. Зазвичай вони не потрапляють в ящики або кошики для сміття.

Наклейки на бампери, повітряні кулі, гудзики, наклейки і навіть футболки - приклади ефективних рекламних вивісок. Паперові або пластикові пакети і упаковка також роблять економічні рекламні щити. Надрукуйте своє ім'я, логотип і повідомлення на чому завгодно і з усіх боків. Не пропустіть можливість заявити про себе. Поштові етикетки - ідеальний носій. Всі, хто займається вашою поштою, побачать вашу рекламу безкоштовно.

Також подумайте про «брендінгу» ваших автомобілів. Легкові та вантажні автомобілі - відмінні пересувні рекламні щити. Ви можете легко знайти постачальника магнітних знаків, який може виготовити гнучкий прогумований знак, який можна прикріпити до вантажівки вашої компанії або вашому особистому автомобілю. Якщо ви не використовуєте його для бізнесу компанії, просто видаліть знак. Уніформа співробітників - ще одна форма знака. Ваш логотип і індивідуальність повинні відображати всі можливі аспекти вашого бізнесу. Футболки - добрий знак, який можуть носити навіть ваші покупці.

Внутрішні і зовнішні знаки повинні бути освітлені, щоб використовувати будь-яку можливість бути побаченим. Неон знову стає популярним, і в цьому середовищі робляться креативні речі.

Дошки читання, ці знаки з використанням окремих букв, щоб ви могли змінювати повідомлення за своїм бажанням, дуже корисні, якщо вони добре розташовані, висвітлені і підтримуються. Постанови про зонування часто обмежують використання дощок для читання. Ці знаки можуть бути переносними, на колесах, прикріпленими до землі в так званому «монументальний» стилі або, найчастіше, високо на стовпі. Часта зміна повідомлення і уникнути орфографічних помилок посилить їхній вплив на ваш бізнес.

Точка покупки відображає тригерні продажу.

Неможливо переоцінити важливість дисплеїв POP. На імпульсні покупки доводиться величезний обсяг продажів продукції. Сервісні компанії також можуть використовувати деякі методи POP, особливо коли збираєтеся додавати доповнення до звичайних сервісів, такі як «воскова воскова мастило для моєї машини, поки ви збираєтеся її залишити для заміни масла», коли ви приймаєте рішення в останню хвилину. Але саме в області продуктів POP є королем.

Часто вартість POP-реклами оплачують виробники. Забезпечення роздрібного продавця привабливою вітриною - це гроші, витрачені будь-яким виробником, якщо він спонукає роздрібного продавця представити продукт, а споживача - купити його імпульсивно.

POP може приймати форму вішалок, вивісок, плакатів, банерів, нестандартних стелажів, спеціального освітлення або відеомоніторів з рекламними лупами, що грають в протягом усього дня. Зворотні купони і купони зі стрічкою реєстрації (надруковані на зворотному боці касового чека) добре віддавати в точках продажу, щоб стимулювати повернення клієнтів в ваш бізнес в майбутньому.

Каталог і телемаркетинг можуть стимулювати продажі.

Пряма поштова розсилка і каталоги залишаються популярними. незважаючи на зростання кількості покупок в Інтернеті. Незалежно від того, чи використовуєте ви пряму поштову розсилку або розробляєте власний каталог, демографічні дані вашого списку розсилки (бази даних) є ключем до успіху.

Є й інші небезпеки, пов'язані з прямою поштовою розсилкою, крім складання правильного списку і створення чіткого, лаконічного і привабливого друкованого матеріалу. Ви повинні підтримувати бездоганне обслуговування по 800 номерам з операторами, орієнтованими на клієнта, які є вашою першою лінією контакту з вашими клієнтами. Потім ви повинні переконатися, що ваші служби доставки працюють швидко, ваш склад добре укомплектований, ваші збирачі замовлень працюють без помилок, а політика повернення товарів правильна. Крім того, у вас повинно бути дійсно чудове управління запасами. Спочатку ви можете розглянути можливість використання фулфілмент-хауса. Ці компанії можуть приймати дзвінки, обробляти процес кредитування клієнтів і навіть відправляти продукт, якщо ви хочете. Плата висока, але може коштувати того, поки ви не побудуєте базу.

Виставки пропонують спеціалізовані рекламні можливості.

Виставки необхідні для деяких типів оптових і виробничих підприємств, а також для підприємств, які надають товари та послуги безпосередньо іншим підприємствам. Дизайн дисплея, розташування стенду, а також розсилка до і після виставки вимагає високого ступеня складності (і витрат). Представнику малого бізнесу, який думає про використання цієї форми реклами, слід звернутися в торгову або професійну асоціацію своїй галузі, а також отримати копію книги

Зв'язки з іншим бізнесом, компенсація витрат на спільну рекламу від постачальників, продукти яких ви продаєте, і клуби постійних покупців стають все більш поширеними в нинішній рекламному середовищі.

Пам'ятайте про альтернативи більш дорогої реклами.

Прямий поштовий маркетинг з використанням вкладишів для поштових скриньок і окремо розташованих вкладишів може бути дуже ефективним для залучення клієнтів. Однак цей метод також може бути дорогим. Якщо ви думаєте, що пластинки можуть успішно потрапити на ваш ринок, зателефонуйте одному з великих дистриб'юторів і дізнайтеся, скільки вам буде коштувати спробувати таку програму.

Якщо ви станете досить великим, створіть власну рекламну агенцію і заощаджуйте звичайні 15% комісії. Це так само просто, як роздрукувати бланк з такою назвою, як XYZ Advertising Agency. Заведіть окрему поточну обліковий запис, якщо збираєтеся робити багато цього. Це стандартна процедура для середнього бізнесу, який займається купівлею реклами самостійно.

Звичайно, якщо ви можете собі це дозволити, ви можете найняти професійне рекламне агентство і вивчити основи, перш ніж приступити до справи самостійно. Іноді гроші, які вони економлять на хороших покупках в ЗМІ, можуть компенсувати їх комісію. Загляньте в свої жовті сторінки і візьміть інтерв'ю у декількох фірм. Рекламний бізнес - це покликання, орієнтоване на людей, тому знайдіть кого-небудь з тією особистістю, з якою ви зможете працювати. Вони також можуть розробляти і розміщувати рекламні ролики, якщо ваш продукт або послуга підходять для цього типу реклами.

[/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Заголовок

Наверх