Все про візитних картках

Назад до Записи
все про візитних картках

Все про візитних картках

Все про візитних картках, що потрібно знати, що б Вас запам'ятали.

У друкарні Азбука ми майже щодня отримуємо питання по темі візитних карток. Від ваги візитки до варіантів ламінування - немає нічого такого, про що ми раніше не чули. Тому в цьому пості ми надали відповіді на список найбільш популярних на типові запитання візитних картках, які допоможуть вам дізнатися більше про всіх маркетингових матеріалах.

Що таке візитна картка?

Це може здатися очевидним питанням, але ви здивуєтеся, як часто ми його чуємо! По суті, візитна картка - це невеликий фрагмент маркетингового матеріалу, який включає в себе ключову інформацію про компанію, таку як логотип, контактні дані, веб-адреса і так далі. Їх керований розмір дозволяє власникам бізнесу з легкістю поширювати їх за допомогою кампаній прямої поштової розсилки, торгових виставок, виставок і корпоративних зустрічей.

Як створити візитку. Все про візитних картках

Дизайн візитної картки повністю залежить від ваших конкретних вимог; Однак є кілька рекомендацій, яких повинен дотримуватися кожен:

  1. Візитні картки повинні мати бренд-орієнтований дизайн, сумісний з усіма іншими бізнес-каналами.
  2. Вибрані шрифти і гарнітури повинні бути чіткими і легко читаються.
  3. Контактні дані повинні бути чітко відображені
  4. Повинен бути включений логотип компанії.

Тенденції в сфері візиток на 2021 рік

Що таке щільність візитної картки?

Щільність відноситься до товщини візитної картки. Як правило, чим вище запас, тим краще візитна картка. В Абетці ми пропонуємо широкий вибір розкішних візиток з щільністю від 250 г / кв.м до приголомшливих 450 г / кв.м - вони обов'язково покращать Вашу ділову репутацію!

Чи можу я зробити свої візитні картки?

Звісно! Ми надаємо Вам можливість вибирати з широкого діапазону розмірів, в тому числі карт 85 мм x 55 мм, 90 мм x 50 мм, 90 мм x 55 мм або 170 мм x 55 мм. Листівки можна роздрукувати в книжковій або альбомній орієнтації; односторонній або двосторонній. У нас є вибір високоякісного паперу, такий як некрейдований папір, а також папір з шовковим або глянцевим покриттям. Чому б не додати матову або глянсову ламінацію, щоб додати додаткову міцність і відчуття професіоналізму?  

Друк візиток в друкарні Азбука

  Ми використовуємо тільки сучасні цифрові друкарські машини, що забезпечують максимально можливу якість.  

99 ідей візитних карток, щоб допомогти вам виділитися

Читайте також:  6 Секретів копіювання реклами Facebook, щоб поліпшити ваші конверсії

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська