Висувні банери. Мобільні стенди.

Назад до Записи
Roll-Up. Продукція для широкоформатного друку

Висувні банери. Мобільні стенди.

Висувні банери - перевірені та ефективні інструменти для донесення Вашого повідомлення до цільової аудиторії.

Готовий, коли (і де) ти.   

Висувні банери мають кілька великих переваг в порівнянні з іншими формами маркетингу. Крім того, що вони надзвичайно економічні, вони легкі, міцні і можуть бути швидко і легко зібрані або прибрані. Висувні банери поставляються з сумкою, їх легко зберігати, переміщати і переносити з місця на місце. Це означає, що Ваш банер готовий до використання, коли і де він вам потрібен.

Ваш мовчазний продавець. висувні банери

Додайте свої висувні банери в офісі або в торгових приміщеннях, на виставках і заходах або в будь-якому місці, де можуть знаходитися потенційні клієнти. Банери дозволяють просувати будь-яке повідомлення, продукт або послугу, які вам подобаються. Їх низька вартість в порівнянні з іншими формами маркетингу означає, що Ви можете рекламувати новий продукт, Разове спеціальне пропозиція або адаптувати своє повідомлення до певної дати або події.

Виготовлення плакатів. Друкарня Азбука.

Отримайте максимум від вашого банера.

1 . Люди читають зверху вниз, зліва направо, тому розміщуйте свій логотип і назва компанії на рівні очей. Хоча в деяких друкованих маркетингових матеріалах звичайна практика полягає в розміщенні ваших контактних даних внизу, не робіть цього на роликовому банері, так як деталі можуть бути приховані або непомітні, коли люди проходять повз.

2. Дотримуйтеся одного основного повідомлення. Якщо тексту забагато, багато людей не стануть його читати.

3. Використовуйте тільки яскраві зображення з високою роздільною здатністю. Зображення з низьким дозволом може добре виглядати на екрані або на роздруківці формату A4, але на відбитку буде виглядати розмитим і піксельним.

4. Використовуйте контрастні кольори, такі як чорний, червоний або темно-синій на білому або жовтому. Тонкощі не працюють на стійках для роликових банерів. Їх завдання - швидко привернути увагу.

Читайте також:  Продажі з аудіокнигами. Як я збільшую свої авторські доходи?

5. Зробіть ваше повідомлення помітним за допомогою чітких шрифтів. Все на вашому роликовому банері має бути легко читаним. Уникайте яскравих шрифтів або шрифтів в стилі скриптів. Робіть великі і сміливі.

Виберіть ідеальні висувні банери.

висувні банери бувають різних типів і розмірів. Всі наші банери - є надійні високоякісні маркетингові інструменти.

Мобільні стенди для презентацій,

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська