висічка

Висічка - це широкий термін, якщо Ви друкуєте упаковка унікальної форми або хитромудрий логотип. Вам не потрібно бути експертом по висіканні - для цього ми тут.

Що таке висікання?

Висічка - це процес, різання, формування картону, паперу та інших матеріалів.

Виготовлена ​​матриця (форма для висікання) - це інструмент з металу, який використовується для вирізання певної форми. Приклад: формі для печива, але замість листа печива це лист етикеточного матеріалу. Таким чином, штамп вирізає етикетку, а надлишки матеріалу видаляються. «Лінія штампа» - це контур того місця, де штамп буде вирізати, зазвичай він відображається у вигляді товстої кольоровий лінії на макеті.

 

Планшетна висікання

У плоских висікальних машинах використовуються гідравлічні преси та інші підйомні системи для притиснення штампа до листа матеріалу. Взагалі кажучи, плоска висікання використовується для проектів невеликого обсягу і виробів більшого розміру. Плоскі штампувальні преси, як правило, краще підходять для більш важких матеріалів завтовшки понад 1 мм., Таких як повсть, волокна, тканини і метали, ніж для більшості етикеток.

Ротаційна і напів-роторна висікання

Як обертаються, так і полувращающіеся використовують ролики для пропускання полотна, які представляють собою довгі гнучкі листи матеріалу, через машину, так що прокатна матриця, прикріплена до магнітного циліндра, робить розрізи в матеріалі. Цей вид краще підходить для різання етикеток, оскільки його конструкція дозволяє більш ефективно розрізати нестандартні етикетки.

Ще одне важливе зауваження для ротаційних і полуроторних висікальних машин полягає в тому, що вони можуть використовувати як тверді, так і гнучкі матриці. У той час як тверді штампи є сталевими циліндри, конструкція яких вже вбудована в корпус штампа, гнучкі штампи являють собою тонкі аркуші стали, які деформуються навколо магнітного циліндра.

Що слід враховувати при виборі висічених етикеток?

Зображення нестандартних висічених етикеток.

Процес висікання може варіюватися в залежності від того, що вам потрібно. Коли справа доходить до етикеток, ваш дизайн багато в чому визначатиме процес. Наприклад, у нас є готові штампи, які можна використовувати багато разів. Якщо у Вас є нестандартна форма, ці рад, які слід враховувати при використанні висічених етикеток:

  • Уникайте гострих кутів і гострих кутів. Вони можуть порватися при видаленні матриці після висікання.
  • Додайте область випуску за обріз, як мінімум на 2 мм від краю етикетки.
  • Переконайтеся, що правильно додали лінію вашої форми в файл Adobe Illustrator. Відзначте лінію штампа як певний плашковий колір і як з'єднану лінію на власному шарі.

 

Русский Українська