Виворотка або нокаут-текст відноситься до тексту, який має світлий колір на темному тлі. Коли білий текст встановлений на чорному тлі, текст «вибивається», і папір просвічує, звідси і термін «вибивати текст». Зворотний тип не обов'язково повинен бути білим. Термін також використовується для тексту зі світлим кольором на темному кольоровому тлі.

світлий колір на темному тлі Виворотка або нокаут-текст

світлий колір на темному тлі

Перевернутий тип часто використовується для виділення тексту. Оскільки використання темних фонових квітів привертає увагу читача, його слід використовувати тільки на сторінці.

Дослідження юзабіліті показало, що люди іноді ігнорують зворотний тип, тому що вони не помічають текст. Щоб люди не пропустили текст в перевернутому заголовку, рекомендується повторити його зміст в наступному тексті.

Tic / Tac

Технічні міркування при використанні зворотного типу

Коли друкується зворотний тип, чорнило мають тенденцію поширюватися на тип.

  • Текст повинен бути досить великим. Більшість офсетних принтерів рекомендують, щоб зворотний тип був не менше 10 балів (або навіть 12 балів для газет). Деякі процеси друку (наприклад, короткочасна цифровий друк) можуть підтримувати шрифти меншого розміру, наприклад 8 точок.
  • Якщо ви використовуєте шрифт із зарубками, деякі гострі краї зарубок можуть зникнути. Деякі шрифти із зарубками мають тонкі горизонтальні штрихи, які можуть засмічуватися. Загалом, шрифти без зарубок більше підходять для реверсивного типу. Виворотка або нокаут-текст
  • Якщо шрифт, який ви хочете використовувати, доступний з різною вагою, краще вибрати жирний або чорний варіант. При більш товстих стеблах і штрихах поширення чорнила чинить менший вплив на розбірливість тексту. Як правило, переконайтеся, що найтонші лінії мають мінімальну товщину 0,5 точки або 0,15 міліметра.
  • Не використовуйте скріптові шрифти для зворотного типу. Зазвичай ці шрифти настільки делікатні, що надрукований результат буде нечитабельним.

Книги палітурка на пружину. Друкарня Азбука

Коли фон друкується в більш ніж один колір, перехоплення може стати проблемою. Треппинг - це метод, який використовується для мінімізації ефектів друку квітів, що не друкуються при досконалої реєстрації. Уявіть, що ви використовуєте насичений чорний колір для зворотного типу, але перехоплення не застосовується, і блакитний колір виводиться з реєстру. Кінцевий результат може виглядати наступним чином.

Виворотка або нокаут-текст 1

Зазвичай команда додрукарської підготовки принтера або сервісного бюро перериває роботу, щоб уникнути вищевказаної проблеми. Іноді, однак, вони не можуть зробити це так легко, наприклад, коли ви створюєте перевернутий тип в Photoshop, поміщаючи виділений білий текст поверх фотографії. Краще не перевертати текст всередині растрових зображень. Дизайнери повинні знати, що перевернутий тип може бути більш важким для друку. У разі сумнівів зверніться до принтера за порадою.

Якщо перевернутий текст досить малий, має колір і завдання буде надруковано з використанням грубого правила екрану (наприклад, з газетним папером), краще використовувати плоскі відтінки або поєднання кольорів, в яких домінують кольори складають не менше 70 відсотків. Це гарантує, що точки скринінгу не розбивати символьні форми тексту, як я намагався проілюструвати нижче.

Додаткові міркування. Виворотка або нокаут-текст

  • Збільште початкова відстань між рядками зворотного типу, щоб поліпшити читабельність тексту. Іноді це також допомагає трохи збільшити простір букв.
  • Додайте тінь до типу, яка перевернута на зайнятої фотографії. Це зробить текст трохи більше виділеним на захаращеному тлі.
  • Переконайтеся, що між текстом і фоном досить контрасту.

Буклети, які сподобаються Вашим клієнтам.

Абетка